Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boros nagyúr meg tudná állítan...

Boros nagyúr meg tudná állítani Eren Yeagert és a Rumblingot?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 13:56
 1/8 Mojjo ***** válasza:
71%
Talán még Sörös kisúr is.
2023. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lord Boros-ra gondoltam, az One Punch Manből
2023. ápr. 10. 14:24
 3/8 Mojjo ***** válasza:
100%

Tudom :)

De a OPM és az AOT erőviszonyai igencsak mások. Hasonló ez, mintha megkérdeznéd, hogy Son Goku le tudja-e pofozni Popeye-t azután, hogy ez utóbbi spenótot evett.

Az OPM univerzumban egy disaster leve: dragon már bőven elég, hogy a teljes AOT univerzumot lepofozza egyedül.

Boros képes lett volna megsemmisíteni, ha a bolygót magát _talán_ nem is, de a teljes élővilágot a bolygón igen. Pont erre készült az utolsó támadásával. Ez nagyon bőven túl van azon a szinten, amit bárhol is láthatunk az AOT világában.

2023. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“Boros nagyúr meg tudná állítani Eren Yeagert és a Rumblingot?”


Hát meglepne ha nem tudná :D Jó, veszélyes meg nagy dolog a Rumbling is, na de amilyen szintek vannak a OPM-ben az már “kicsit” meghaladja a titánok fenyegetését. Ráadásul nem is kellene minden titánt lenyakalni, csak Eren-t (és/vagy Zeke-t, ugye). S mivel ő nem eldiai ezért a Founder ereje nincs rá hatással tehát az ő szemszögéből csak egy embert kell leüssön.

2023. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem legfeljebb az olyan karakterek tudnák megállítani, mint pl. Tatsumaki, Garou, Boros, de pl. egy Tank Top Master, Genos vagy egy Bang szerintem nem tudna vele mit kezdeni.

Tank Top Master talán át tudná törni a falat egy Tank Top Tackle-vel, ahogy az Armored Titan tette

2023. ápr. 10. 21:10
 6/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Az utolsó mondat nem teljesen világos. Miért kellene áttörnie a falat ha a Rumbling-al azok pont ,hogy leomlanak?

Vagy csak az erejét próbálod felmérni, elhelyezni valahol?

2023. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, összehasonlításképpen. Tank Top Master technikája hasonló volt, mint mikor az Armoded Titan nekirohant a falnak. Egy Tank top tackle-vel vajon áttörné a falat, ahogy az Armored Titan tette?
2023. ápr. 10. 21:44
 8/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Tank Top Master, meg Genos legtöbb verziója csak disaster level demon-al egyenlő. Disaster level dragon az más szint azért :)
2023. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!