Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime/film ez, illetve...

Melyik anime/film ez, illetve hol lehet vajon:Netflix, HBOmax, vagy Skyshowtime?

Figyelt kérdés

Tudom, ez talán kicsit hülyeség lesz de keresek egy animét aminek a borítóját a nővéremék tv-jén láttam, ha jól emlékszem Netflixen, de nem vagyok benne biztos. Nekem nincs netflixem se semmilyen más ilyesmi előfizetésem ezért nehezebb keresni.

Egy borítókép volt amin egy fehér maszkos "szellem"szerűség látszott, mintha a szeme helyén fekete foltos lett volna. Kérdeztem is a tesómat,hogy mi lehet ez, és ő elkezdett valami olyat mondani, hogy egy lány balesetet szendved és valami lesz a lelkével utána, de nem emlékszem már...

Olyasmi rémlik, hogy ezek alapján nekem a Noragamihoz hasonlított a sztori, de sose láttam még, ezért is érdekelne mi lehet ez.

Elnézést a hiányos leírásért, reménykedem, hátha valaki ez alapján felismeri, ha nem, az se baj, előre is köszönöm.



2023. ápr. 14. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Chihiro szellemországban?
2023. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ez volt véletlenül?


Páncélba zárt szellem: SAC 2045


Itt egy kép róla:


[link]

2023. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy ez semmit nem segít, mivel ezen maszkok elég népszerűek még animéken belül is, így most vakon sorolgathatnánk, hogy melyikban van ilyen, de sokra nem hiszem, hogy mennél vele:

[link]


Miért nem kérdezted meg újra a nővéred és kértél pontosabb leírást?


A netflixen a Tenkuu Shinpan pl. szintén ilyen maszkos emberekkel van tele.

[link]

2023. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: az első kép amit küldtél, az volt! :D köszi<3
2023. ápr. 14. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem az első linkről az első kép
2023. ápr. 14. 22:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már megtaláltam: Spirited Away
2023. ápr. 14. 22:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagyis ugye ugyanaz mint amit az első ember küldött 😅
2023. ápr. 14. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Chihiro az, akkor nem szenvedett semmiféle balesetet, nem hal meg, és nem lesz semmi a lelkével... Viszont érdemes megnézni, mint Miyazaki összes filmjét.
2023. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!