Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » OREGAIRU, valóban jön végre...

OREGAIRU, valóban jön végre az új OVA, vagy film?

Figyelt kérdés

Már régebben olvastam róla, de most állítólag hamarosan érkezik, ti mit tudtok erről?

És arról, hogy benne lesz e a tanárnő?


Imádnék egy olyan folytatást...akár sorozatot, amiben a srác szakít a lánnyal és összejön a tanárnővel.



2023. ápr. 24. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Javaslom, használd a hivatalos adatbázisokat. Két nap és itt van:

[link]

2023. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt írták már 2021-re is.


Sőt! Volt egy oldal, csak már nem tudom melyik, ahol szerepelt, hogy a tanárnő már felbukkant egy másik sorozatban is, még az Oregairu előtt. Na azt sem találom sehol azóta. :(

2023. ápr. 25. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Oregairun kívül másban nem szerepel...


[link]

2023. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"ahol szerepelt, hogy a tanárnő már felbukkant egy másik sorozatban is, még az Oregairu előtt. Na azt sem találom sehol azóta."


Én is néztem, de nincs más animében feltűntetve az anime karakter adatbázisokban:


[link]


[link]


(Azonban, mint easter egg esetleg nem kizárt valahol...)

2023. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4. Én úgy olvastam, hogy egy más műben, egy tűnt fel, és annyi volt a szerepe, hogy körbevezetett egy új diákot egy iskolában. Utána került át a karakter az Oregairu-ba.

Szóval olyasmi szerepe volt, mint a The garden of words tanárnőjének, aki ugye felbukkant a Your name -ben is. Bár az egy másik ... "világban"... dimenzióban...idősíkon...történt, és a készítő szerint nem azonos az eredetivel.

2023. ápr. 25. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el akkor még egyszer, légyszi, a 15:28 válaszom utolsó (zárójeles) mondatát. Ugyanerről beszélek.
2023. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ANIMEDRIVE


Nézem, új feltöltés. Azt hittem az új rész, de nem, az első évad OVA része van feltöltve újra, a feleségversenyes. :(

2023. ápr. 27. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez ilyen 🤷🏼‍♀️
2023. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!