Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tennétek sorba erejük...

Hogy tennétek sorba erejük szerint az Otsutsukikat? Melyik a legerősebb?

Figyelt kérdés
Az sosem értettem, hogy Killer Bee sokszor előhozta a teljes polip formáját. Naruto viszont sosem hozta elő a teljes róka démont. Miért?

2023. máj. 2. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Bijuuk, a róka a legerősebb sztem
2023. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha azt nézzük a 10 farkú a legerősebb, igaz az az össze bijuuk egyben. Amúgy a igen a róka a legerősebb 9 farok, a polip 8 farok ... és 1 farok. De a kérdés nem ez volt, hogy melyik a legerősebb bijuu hanem,

1. kérdés: Melyik a legerősebb Otsutsuki?

2. kérdés: Az sosem értettem, hogy Killer Bee sokszor előhozta a teljes polip formáját. Naruto viszont sosem hozta elő a teljes róka démont. Miért?

2023. máj. 2. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
könnyebben tudta kordában tartani, valószínűleg nehezebb lett volna neki ha a teljes róka démont előhozza, meg hát sokáig nem is volt köztük összhang, nem volt köztük akkora összhang sose igazán mint Killer Bee esetében szerintem
2023. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# mondjuk ez igaz. Róka ereje volt a legnagyobb. ki tudja mi törtét volna ha elszabadul. Egyszer fordult elő ilyen amikor elszabadult a róka, de akkor se teljesen (Pein vs Naruto).
2023. máj. 2. 23:48
 5/8 A kérdező kommentje:
1. kérdés: Melyik a legerősebb Otsutsuki?
2023. máj. 2. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Kaguya a legerősebb
2023. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és utána? Ishiki? vagy ki? Mind végig úgy gondoltam Ishiki erősebb Kagujánál, hisz azzal a szem technikával olyan tárgyakat tud összezsugorítani illetve hatalmas naggyá alakítani villám gyorsan. Kaguját 4en tudták elintézni, Ishikit viszont még csak megközelíteni se tudták az ereje miatt.
2023. máj. 3. 01:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen viszont Ishiki lenne utána a következő legerősebb, mert tényleg nagyon erős és fejlett a technikája
2023. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!