Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hi csak mondjatok ilyen...

Hi csak mondjatok ilyen animéket! Oké?

Figyelt kérdés

Isekai anime, hogy shounen vagy shoujo az tökmindegy. A lényeg varázsvilágba reinkarnálódjon a főszereplő, legyen brutál erős és legyen a karaktere szerethető. Szempontok:

-Mindegy a főszereplő neme

-Legyen erős

-Nem baj ha nincs benne romantika, de nem árt

-A rajzolása legyen kellemes nem olyan ,mint amit a részeg Pista bácsi rángatott ki a valagából.

-Legyenek benne különböző rangok pl.:vikomt, báró, gróf...stb


Ennyi



2023. máj. 10. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
ha ilyen szépen kéred....
2023. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért. A mondanátok ilyen... és Valaki ismer... részre mindig azt írta ki, hogy ,, Ezek az elemek csak nehezítik a kérdés megértését és megválaszolását"
2023. máj. 10. 18:47
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

ez is nagyon elegáns megfogalmazás:


",mint amit a részeg Pista bácsi rángatott ki a valagából."

2023. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az oldal elvileg azért jött létre, hogy az ember kérdésére válasz kapjon. Akkor drágaságom mond meg ennek mi köze ennek a kérdéshez? Egyszer már bocsánatot kértem fogalmazásért többet nem fogok és lehet, hogy én ilyen hasonlatokat alkalmazok, de neked ez bármit árt? Neked ez az egy kérdés olyan gyökerestül felforgatta az életed? Ha nem tetszik valami akkor nem leállunk veszekedni hanem hagyjuk a francba. Ennyi susz-passz, viszontlátás!
2023. máj. 10. 19:50
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
És hol láttál te animét szar rajzolással?
2023. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
78%

Én személy szerint a Konosuba -t ajánlanám.

A föszereplő egy párhuzamos ''varázsvilágba'' reinkarnálódik halála után .

Nekem tetszett de ettől az animétől semmi komolyat nem kell elvárni.

Egyébként szerintem jó anime tele humorral(vagy valami ilyesmi). Mindenképp ajánlom!

2023. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást #6-os
2023. máj. 10. 22:12
 8/20 A kérdező kommentje:
#5 "szar rajzolás" alatt az olyanokat értsd aminek nem letisztul kicsit, hogy is mondjam...rajzfilmesebb a grafikájuk hanem olyan mint a DB, az Evangelion ...stb. Tehát az olyan animék amik nem a "modern" stílusban készültek
2023. máj. 10. 22:15
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy régiek nem érdekelnek. akkor azt írd...
2023. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csak a régieknek olyan a stílusa ezért nem azt írtam.Bocsi,hogy félreérthető volt.
2023. máj. 10. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!