Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét nézzem meg...

Melyik animét nézzem meg anyukámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukámmal volt egy veszekedésünk, de már kibékültünk és anyukám azt mondta hogy holnap megnézhetünk egy animét. Na már most ez egy nagyon ritka dolog, ugyanis anyukám nem igazán kedveli az animéket, szóval valami tényleg jót kellene megnéznünk. "Kikötés" hogy film legyen, és semmiképp se ilyen verekedős vagy harcos (shounen), inkább romantikus, vagy slice of life. A Silent Voice már ki van lőve, mert azt már megnéztük, stílusában ahhoz hasonló jó lenne. Az már csak hab lenne a tortán ha magyar szinkronos is lenne, mert nem nagyon szeret feliratot olvasni. Ha tudtok valamit, akkor kérlek mindenképpen írjátok le. Köszi nagyon előre is!

2023. máj. 13. 19:14
1 2 3
 1/21 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Ghibli jó lesz?
2023. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha nem túlságosan "gyerekes" akkor igen:) (A Vándorló palotát már láttam, szerintem neki annyira nem tetszene, a Totoro-ba belenéztem, szerintem az sem annyira)
2023. máj. 13. 19:37
 3/21 Kólauborkával ***** válasza:
60%

Cihiro szellemországban?

Bár az szerintem határeset, nem igazán anime(?).

2023. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A Totoro kifejezetten kicsiknek van. Esetleg ezek bejöhetnek: Amikor Marnie ott volt, Yesterday- vissza a gyermekkorba, Arrietty- Elvitte a manó, ha feliratos is jó, akkor a levél Momónak is szóba jöhet.


[link]

2023. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 na, a Chihiro az, amit anyukám nagyon nem szeret, unokatesóm mikor kicsi volt, egyfolytában azt nézte, úgyhogy nagyon megunta:D

#4 köszönöm szépen, megnézem a linket amit küldtél

2023. máj. 13. 19:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A vándorló palota az én anyukámnak tetszett anno :)

Apukámnak A szentjánosbogarak sírja tetszett nagyon, együtt sírtunk rajta :')

2023. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A szentjánosbogarak sírjában az a a durva, hogy önéletrajzi regény alapján készült. Szomorú egy darab, de én szeretem.
2023. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ott van még a könyvek hercege [link]
2023. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 TR75 ***** válasza:
100%
5 Centimeters Per Second
2023. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Laputa

Macskák királyság

posco rosso


Vagy Pompoko

2023. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!