Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok ilyen animéket,...

Írnátok ilyen animéket, mangákat, vagy ázsiai drámákat?

Figyelt kérdés

Olyan animét, mangát, illetve ázsiai drámát keresek, ahol a főszereplő egy 10-20 év közötti fiatal lány, akinek hegek vannak szerte a testén. A sztori mindegy, hogy hogyan szerezte őket, vagy mi a történet célja.

Még nagyon nagyon régen láttam egy animét, két lányról szólt, és az egyiknek tele volt hegekkel a teste. Asszem Riddle Story of devil volt a címe, de javítsatok ki, ha tévedek:D (Ezt csak azért írtam le, mert már ismerem)


Köszönöm! :)



2023. máj. 16. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hegek nem rémlenek, viszont bántalmazott kamaszlányról szól ez:

Mahou shoujo site.


Olyan animéket láttam már, melyekben olykor egyes szereplők sérülésket szereznek, akár bántalmazás miatt, de ezek mellékesen jelennek meg. A fenti anime viszont szadista jellegű.

Továbbá léteznek túlélő animék, értelemszerűen általában meghalnak benne szereplők, mintsem hegesek volnának.


Van, amikor furcsa nyomok, heged éktelenkednek egy fiatal lány testén, ilyen pl a

Bakemonogatari (12+3 részes).

Ebben a kígyódémon által "elátkozott" lány testén pikkelyek láthatóak. Ez egyébként egy művészanime, és lélektani, nem igazán misztikus, végképp nem fantasy.

2023. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2023. máj. 17. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!