Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime, ahol a...

Melyik az az anime, ahol a legszívesebben élnél, illetve ki lennél abban az univerzumban?

Figyelt kérdés
Én fix a The Ancient Magus' Bride, abból Elias.

2023. júl. 7. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Demon slayer-ből Shinobu vagy a Tensei Shitara Slime Datta Ken-ből Rimuru Tempest.
2023. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Uchiha Laura válasza:
100%
Hát az anime az fix hogy a Naruto, de hogy melyik karakter.... Talán Itachi, de lehet hogy Sasuke mert akkor nem hagyám el a falut és nem ölném meg Itachit.
2023. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anime világokkal általában az a probléma, hogy sokszor vagy nem jobb, mint a mi valódi világunk vagy egyenesen rosszabb, különösen a főbb szereplőknek.


Ha az előbbi, akkor kb. mindegy, többé-kevésbé ugyanolyan életem lenne, mint most (egy átlag ember élete). Ha az utóbbi, akkor meg tele lenne az életem erőszakos konfliktusokkal, amikből sokszor félholtan keveredek ki, az pedig nem hiányzik.


Szóval Monster Musume no Iru Nichijou és bármelyik átlag fazon egy stabil állással és tágas otthonnal (nem feltétlenül a főszereplő).

2023. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hintalow ***** válasza:
100%
Hát amikr mèg ilyeneken fantáziáltam, akkor a Fushigi no Umi no Nadia világába vágytam 🙂
2023. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Abba is belegondoltál, hogy abban a világban nem aranyosan megrajzolt szörny-lányokkal találkoznál, hanem igaziakkal?

2023. júl. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem igazán értem, mire célzol.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
My hero academia és saját karakterrel lennek, de ha nagyon választani kéne az eredetiekbol akkor Ochaco lennék vagy Yaomomo mert ők tok cukik és álom alakommal rendelkeznek
2023. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!