Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death note ajánlás?

Death note ajánlás?

Figyelt kérdés

Még nem kezdtem el nézni és valószínűleg a válaszok alapján döntöm el, hogy megnézem-e vagy sem.

Láttam a tokyo ghoult, az angels of death-et és az attack on titant is.

Ezekhez képest mennyire ilyesztő?



2023. aug. 6. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem ijesztő, ez az anime baromira nem erről szól :D pszichológiai, filozófiai mű inkább.
2023. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. Nem hasonlítanak a Death Notera.
2023. aug. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én most kezdtem el, szerintem zseniális, nem ilyesztő, nem brutális, de elég morbid. Ebből adódóan elég egyedi stílusa van, nem láttam még semmit ami ehez hasonló.

Szerintem érdemes megnézni, ha meg nem tetszik az úgy is kiderül az első, max második résznél.

2023. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Inkább érdekes mint ilyesztő, nekem kedvenc
2023. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet meg fogom nézni
2023. aug. 9. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Hogy kedvet csináljak hozzá: lehet, hogy valami véreset, ijesztőt vársz, mint az Angel of Death, vagy a Ghoul, de ennek a lényege: KRIMI (nem horrorisztikus, nem igazán véres, vannak benne gyilkosságok, mint minden krimiben). Viszont az igen izgalmas, igen érdekes fajtából, minimális misztikummal vegyítve. A 36 rész végig izgalmas. Már az első része is figyelemfelkeltő. Kicsit talán túlagyalt, bonyolított, de hát, ha egyszer krimi... Mindenképp jól követhető, és nagyon izgalmas!


Az túlzás, hogy filozófikus, vagy lélektani volna, de mindenesetre drámai és elgondolkodtató, kultikus krimi. Én rövid animéket szoktam nézni, 12 részeseket inkább, de nemrég másodszor végignéztem, mind a 36 részt, eteti magát az egész, alig lehet letenni. De akkor legyen rá időd is! Mert ha elkezded, nem lesz kedved aludni menni esetleg, mert nem bírod majd letenni, olyan jó... :P ... Legalábbis 10 DN nézőből 9 ezt mondja. :D


Ügyelj, NEHOGY spoilert olvass. Az egyik legkibeszéltebb animesori, valaha. Itt is olykor sajnos már eleve a kérdés kiírásánál spoilereznek, sajnos...

2023. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a film sokkal jobban tetszett, mint az anime.
2023. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete befejeztem és nagyon tetszett!!
2023. szept. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!