Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 2 Narutos részt keresek,...

2 Narutos részt keresek, hányadik részben vannak ezek a jelenetek?

Figyelt kérdés

1 Azthiszem Shippudenes rész mikor Kakashit megszállja valami gonosz erő, es vegig vörös szeme van.

Shikamaru és Naruto érintettek.

Kakashi figyelmeszeti Narutot, hogy ne hójjön utána de végül ö menti meg.

Ezt talan inkábbmozi film volt.



2.Mikor van az a sima Narutoban mikor Sakurával alami sötèt fedett helyen vannak es Narutot beszorul valami szivarványfényekben csillogó kockaba ami zsugorodik.

Vagy előtte vagy utána Sakura elé áll egy támadaskor és leszúrjak őt.



2023. aug. 18. 22:28
 1/4 anonim válasza:
ilyenek tényleg vannak?? én vagy 3x néztem meg az egészet és egyszer sem láttam. de mostmár érdekel :D
2023. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lersze,hogy vannak , mitgondolsz c a ak kitaláltam unalmamban ?:D
2023. szept. 14. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
hát elég homályos, a Kakashis az talán a shippuden 425. rész, a másodikról meg fogalmam sincs :)) nincs meg semmi más a jelenetből? pl hogy ki szúrja le Narutot
márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. jelenet amikor Sasukét megmentő szándékkal elmennek hangrejtekbe, és ott a Fuma klánnal harcolnak

Nem tudom pontosan hol lehet, de talán a 140. rész környékén

ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!