Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuzu no Honkai?

Kuzu no Honkai?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne a kérdésem hogy mennyit részben lesznek érzelmileg is egy pár?

2023. szept. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Légyszi fogalmazd át, ez így picit nehezen érthető, mire vagy kíváncsi. ;)


De addig is próbálok válaszolni kérdésedre: nekem személy szerint kissé sablonos a Kuzu no honkai, nem jött be. A hétköznapi átveréseket utánozza az anime, művészi kifejezőerő nélkül, úgy gondolom.


Az viszont igaz, hogy próbál mélyre ásni, és az emberek aljas oldalát igyekszik bemutatni. A tini hetero pár nyíltan csupán "használja" egymást, érzelemmentesen csókolóznak, pettingeznek egymással, mind a fiú, mind a lány felnőttekbe szerelmesek (illetve a tinilány kapcsán már nem emlékszem pontosan).


Ezt használja ki egy felnőtt nő és él vissza a kamaszfiú enyhébb élettapasztalatával, mondhatni megrontja.


Tehát ha érzelmekre vagy kíváncsi, azok vannak benne, de nem tiszta érzések, nem romantikusak, hanem az önző emberi érzelmeket ábrázolják benne elsősorban. A felnőtt nő a tinifiúból áradó őszinte szerelmi érzéssel él vissza testileg, a tinifiú és a tinilány meg csak egymás testét használja.


A cím is erre utal: egymást "használati tárgynak" tekintik...


Tehát, készülj fel, nyomasztó a hangulata...

2023. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom erre gondolt-e a kérdező, én nem láttam az animét pont azért amit írtál első hozzá szóló, viszont engem is ez érdekelne amit szerintem a kérdezőt is, hogy romantikusan egymáshoz fognak kötődni a két főszereplő? szerelmesek lesznek egymásba? (aztán lehet nem erre gondolt a kérdező)
2023. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarul?
2023. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy te már egy fillipinó vendégmunkás aki próbálkozik magyarul?
2023. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!