Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Monster animét érdemes...

A Monster animét érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Többen pozitívan nyilatkoztak róla itt az oldalon, de mielőtt felvenném a megnézendők listájára, még azért egyszer rákérdeznék, hogy tényleg jó-e, esetleg van itt olyan, akinek negatív kritikája van róla?


Rólam annyit, hogy pszichológiai animéket keresek általában.


2023. szept. 23. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha itt azt mondjuk, hogy nem, akkor nem nézed meg? Egyhangúlag pozitívak róla a vélemények és valamit mindenki utál, nekem meg mégis az kell, hogy egyáltalán belekezdj valaki, hogy itt mindenki leírja izti-bizti, cserkész becsszó ujj, keresztbe, isten engem úgy segéljen tényleg jó? Tanulj meg magadtól döntéseket hozni, szükséged lesz rá az életben.
2023. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát engem akkor megfognak kövezni mert szerintem ez megintcsak trend hypolni.


Szerintem unalmas mert túl hosszú, rettenetesen elnyújtott az egész. Egy két órás filmben eltudnám ezt az egészet képzelni de így ez nem jó.

2023. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Monster egy nagyon jó anime, de nagyon lassú. Lassan építi fel az alapokat, a történetet, nagyon lassú benne minden és tényleg elég hosszú. Szóval ha neked inkább ingergazdag anime kell, akkor jobb ha kihagyod. Ha nem baj, hogy lassú, akkor nézd meg.
2023. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevés róla a negatív kritika mert annyira ki van dolgozva hogy nem hagy plothole-kat nagyon nem lehet rosszat mondani róla. Talán azt hogy itt ott lelaposodnak a történések.


mindenesetre ez nem egy tiniknek készült mű, nincsenek bugyuta harcok, világra hatással lévő események, természetfeletti képességek stb.


Ha pszichológiai animét keresel megtaláltad. az egyetlent a fiókban ami tényleg az.


azért "jó" mert nincs hozzá hasonló, egy unikum. A rajzstíluson kívül semmiben sem hasonlít a többihez.


De ezt ellensúllyozza az hogy minden mellékszereplő karaktere egyedi, kidolgozott és clishé mentes, fantasztikus protagonistával és lenyűgöző antagonistával.

2023. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!