Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, mennyiért àrulhatnék...

Animések, mennyiért àrulhatnék ilyen stílusú commissionoket dollárban?

Figyelt kérdés

Egy fullbody Copic rajz az kb. 10-12 óra munka, egy digitális 15-20. Tudom, nem vagyok profi, van hová fejlődni (igyekszem), de szeretném a motivációm valami üzletbe is átültetni. Nyilván nem sok követőm van, mert csak saját karaktereket rajzolok szinte és nem is voltam túl aktív. Most viszont szükségem lenne a pénzre, tavaszi félévben szüneteltetnem kell PhD-mat sajnos a fix. Munkám pedig csak félállás...


[link]



2023. okt. 2. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ránéztem az egyik híresebb magyar artistra, aki vállal commissionoket, nála ilyenek voltak tavaly az árak (az ideit nem találom hirtelenjében):

Fekete-fehér: headshot 15 usd, half body 25 usd, full body 35 usd

Színes: headshot 20 usd, half body 30 usd, full body 40 usd

Furry: 20-40-50 usd


Azt nem tudom, ő mennyi commissiont kap. Az, hogy hány órát dolgoztál vele, sajnos művészetben nem számít, mert senki se fizetné ki. Én semmiképpen se ezt venném elsődleges pénzszerzési lehetőségnek. Piacot tekintve csak külföldben érdemes gondolkodni, magyarok végképp nem nagyon fognak ezért pénzt kiadni, viszont külföldön meg csepp leszel a tengerben, valamivel ki kéne tűnnöd.

2023. okt. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elképesztően alulárazza magát. Külföldi piacon 60 dollár alatt nem megy egy fullbody. Tudod mennyibe kerül egy Copic filc? :( Volt egy scam megrendelőm, de ő 80 dollárt fizetett volna egy halfbodyért, ami túlzás.


Magyaroknak nem árulunk! Nem magyaroknak való ez a piac.

2023. okt. 2. 07:01
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem elsődleges lehetőseg csak indulásnak.


De nem vagyok tehetséges, valóban.

2023. okt. 2. 07:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!