Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Revengers 2.évad 3.rész...

Tokyo Revengers 2.évad 3.rész kérdés, hogy vab eza kapcsolat? Spoiler kérdés többi lent.

Figyelt kérdés

Nem érteme ezt a testveri kapcsolatot..

Emma es Mayki es a Izana anyja közös de Izana apja más mint Maykie es Emmáé vagy hogy van ez?



2023. okt. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anime alapján én is úgy értettem hogy Izana is a fél testvére de ahogy nézem, nem Emma családja fogadta örökbe és amiket most látunk amiatt van hogy megtudta hogy ő örökbe lett fogadva és egyik családhoz se köti őt semmi biológiailag. Amúgy Emmanának és Mikey-nak az apjuk közös az anyjuk különböző.
2023. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd lesz később a történetben ahol elmesélik jobban Izana múltját és benne lesz minden.
2023. okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg fuuu ne mond ezt nem is gobdoltam volna azta..
2023. okt. 25. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom de ha érdekel a spoiler akkor miért nem írtad be a google 1 másodperc és megkaptad volna az infó. Inkább ezen kellene nevetni, hogy lassan 2024-ben még mindig ott tartunk, hogy nem tudják az emberek használni a googlet. Még angolul se kell tudni mert van oldal fordító.
2023. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!