Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a The...

Mi a véleményetek a The Ancient Magus' Bride animében szereplő Philomela-ról?

Figyelt kérdés

Nekem eleinte (a második évad elején) nagyon tetszett a karakter, kíváncsi voltam, hogyan fog kibontakozni később, viszont kezd kissé eltávolodni tőlem.

Ez az anime is többfőszereplősnek tűnik, de mivel az első évad nem feketetett erre hangsúlyt, ezért most kezd kicsit "furcsává" válni nekem az anime.

Mármint az, hogy Philomela-nak szinte minden jelenete a "szenvedésről" szól, ez már kissé fárasztó.

Bár tudom, hogy a következő részekben már kicsit jobban ki fog bontakozni, de már uncsi mindig csak Philomela kínjait látni, az anime/manga bele kényszeríti valahogy a jelenetek közé, Chise-nek meg szinte nincsenek is ikonikus jelenetei.

Persze azt is megértem, hogy Philomela is egy karakter, neki is kell egy személyiség, egy történet, egy múlt, de amúgy például Zoe egy nagyon jól megalkotott karakter, őt például nagyon kedvelem. :D

Aztán annó elkezdtem olvasni a mangát, hátha úgy könnyebb sodródni az árral, de tévedtem. :'D


Persze, mindenkinek más a véleménye, lehet, rajtam kívül mindenki szereti Philomela-t. :'D Írjátok légyszi a véleményeteiteket!



nov. 8. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha összehasonlítod a "szenvedését" azzal, amit a sorozat elején láttunk, azzal amit most, akkor azért jól látszik, hogy az elején még nem volt ilyen "mélyen".

Ennek pedig pont az a lényege, hogy tudd, hogy milyen helyzetben van.


Nekem alapvetően nincs bajom ezzel.



Az animéről meg úgy magáról, nekem az első évad sem úgy tűnt, hogy az a cél, hogy Chise ilyen nagyon epic dolgokat csináljon, hanem éli az életét és szembejönnek vele dolgok, amikkel így vagy úgy, de foglalkoznia kell. Nem egy shounen protag, aki mindenkit megver.

Én meg szeretem az ilyen animéket, a Durarara is hasonló, csak ott szélesebb a szereplő gárda.

nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!