Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 26 évesen máröreg vagyok,...

26 évesen máröreg vagyok, hogy kimenjek a Mondoconra? Az én korosztályom mennyire van jelen?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első. Be is öltöznék

nov. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Nabu, Nabu...

Ez a hajó már elment.

nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PMC Wagner ***** válasza:
91%
Ha vonz az ilyesmi akkor csináld, ha beöltözöl akkor meg nem tökmindegy hány éves vagy?
nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De találkozhatok ott korombeliekkel? Jó lenne huszonéves animés lányokat megismerni.
nov. 12. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én tavaly 32 évesen mentem (bár én nem öltöztem be), és nem én voltam a legidősebb. Persze a fiatalabbak vannak többen, de azért bőven voltak huszonévesek is. Komolyabb cosplayeket általában nem a tizenéves kislányok raknak össze, és mivel nem sok cosplayes rendezvény van nálunk, akinek ez a hobbija, annak nem sok lehetősége van, tehát mennek sokan ennyi idősen a Mondoconra is.
nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én jövő nyáron tervezek egy Lumine (Genshin Impact) cosplayben kimenni elsőként, akkora már 27 leszek. Úgyhogy ne izgulj, biztos nem leszel egyedül. :D Ha szeretnél menni, akkor menj; a korod sose legyen visszatartó tényező. Ha pedig be is öltözöl, akkor egy pár ember biztos meg fog nézni téged a metrón - ez ezzel jár ^.^
nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Én nem igazán láttam ennyi idős embereket, de ha szeretnél mindenképp menj el, nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne, legfeljebb hozd magaddal egy barátnődet, hogy ne érezd magad egyedül.


Egyébként az előző válaszok alapján meg simán lehet, hogy vannak, csak nekem nem tűnt fel, akkor meg még inkább érdemes menned, hiszen nem egy feltűnő jelenség (úgyis másra figyelnek).

nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen fiatal embereknél azért látásból elég nehéz belőni, hogy ki mennyi idős, főleg ha még be is vannak öltözve, és ki vannak sminkelve. Én még csak nem is sminkelek, mégis rendszeresen azt hiszik, hogy a húszas éveim elején járok, pedig elmúltam 32. Ennyi idősen még nagyon keveset változik az ember. Úgyhogy szerintem simán lehet, hogy tényleg csak nem vetted észre. Én is annak idején a huszonéves húgommal mentem, és tudom, hogy az ő hasonló korú ismerősei közül is mentek páran. Szóval nem olyan szokatlan ez.
nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MCLA válasza:
62%
szerintem a korod ne fojásoljon be. az egész anime világ így is nagyon jó
febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!