Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mást is zavar ez? Kamonohashi...

Mást is zavar ez? Kamonohashi Ron no Kindan Suiri 5részben lévő karakter...

Figyelt kérdés

Ron es ez a Saszem Kawasemi tökre hasonlítottak egymadra es az egesz rész teljesen szétb@aszta Ron karakteret es úgy az egész sztorit...


Hasinlóság: zsenik (ron lemardt ez rohadt bosszantó es igy mar nem kúlönleges),kék szem fekete haj, a belőt séró tipusuk is kb ugyanaz,ha megnitek az 1.részben Rossz fotóját.

Meg ez a hülye kézmozdulat csak csipesszel nevetséges...

Mostmár megértettem mire jó eza mozdulat erre ezt is elveszik a karater különlegességéből és nevetségessé teszik egy csipesszel..

Eddig is gyenge volt de most oltárian elcseszték ezzela részzel..

Nem akarom többet látni ezt a sasszem fanzont de tutira fogom mert riválisnak van beállítva.

Annak mi értelme most komolyan ,hogy ennyire hasonlítanak!


Ezt kiakartqm adni magamból és kívancsi vagyok más is ugyanigy van ezzel mint én?


Pedig annyi potenciál van ebben az animebrn(ill.mangában) de rosszul lett kivitelve de nagyon..



#természetfeletti #nyomozó #detektív #rivális #Kamonohashi Ron no Kindan Suiri #Ron Kamonohashi
2023. nov. 13. 22:15
 1/1 A kérdező kommentje:
*Ron fotóját
2023. nov. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!