Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok hasonló amiméket,...

Mondanátok hasonló amiméket, amikben ilyen szituációk vannak?

Figyelt kérdés
Olyan animéket keresek, mint Pl Lovely complexben azok a kínos jelenetek mikor egyikük szégyenlős és sokáig nem jönnek össze, mert húzzák az egész szálat, de közben vannak ilyen elrejtett akár csók jelenetek, akár kommunikációs. Köszönöm. ^°^

nov. 25. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nande koko ni sensei ga


Bokutachi wa benkyou ga dekinai


The garden of words

nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kaguya-sama love is war- Szerelmesek egymásba, de mindkettőjük azt várja, hogy a másik vallja be. Vannak csókjelenetek, bénázások..
nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
100%
School Rumble. Az egèsz sorozat egy vègletekig kihúzott szerelmi sokszög, amiben senkinek nem esik le semmi 😅
nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimi ni todoke. Egész jó mind az két évad, bár az első évad vontatottnak mondható. Főleg az első évadban kínlódik a szégyenlős lány.


Bokura ga ita: kb a hatodik résztől lélektanilag nagyon beindul, alig bírtam letenni... Pedig 26 részes. Azt tudni érdemes a sorozatról, hogy nyomasztó végig, és egyfajta huzavona a lány és a fiú között. Közben megpróbálja odaadni a szüzességét a lány (érdekesen animálták, a lány szemszögéből, ahogy nézi a plafont, ami ritmikusan mozog, majd megzavarják őket...), máskor meg csókolóznak, aztán összevesznek, majd újra és újra ugyanazon lelki problémák merülnek elő... Végül is egy remekül megírt, felnőtté válásról, felelősségvállalás metanulásáról szóló lélektani dráma, habár gyenge grafikával. Én imádtam, felnőttként is!

dec. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2-essel egyetérteek! NAgyon jó anime csak ajánlani tudom
dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!