Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az "Asa made jugyou chu!"...

Az "Asa made jugyou chu!" című anime (OVA) az most akkor Ecchi, vagy Hentai kategóriába sorolható?

Figyelt kérdés

Aki ismeri ezt az animét, a véleményükre vagyok kíváncsi, hogy ti hogy ítélitek meg, hová sorolnátok.

Mivel az Anime and Japan Critics az Ecchi kategóriába sorolja, de ahogy néztem azt az animét, inkább a Hentai jellemző rá a gyakori erotikus jelenetek, női testrészek cenzurázatlan ábrázolása végett (Mell, fenék, női nemiszerv /cenzurázva/)



jan. 9. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ahány platform, annyi kategória. Mivel az ecchi/hentai felosztás csak a nyugati közösségben van jelen, nincs igazás egységes definíciója.


A MyAnimeList például 1-2 éve bavazette harmadiknak az "Erotica" kategóriát a kettő közé és abba a kategóriába teszi.


Az Anime Planet nem vesz fel hentait az adatbázisába, de az Asa made jugyou chu!-t szerepelteti. Viszont vannak tartalmak, amiket máshol hentainak kategorizálnak, ők mégis beengedték, például a Mezzo Forte és a Kite.


Máshol általában ecchinek tekintik.

jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Én anidb.net oldalon szoktam nézni a dolgokat, és ott nem rakta be hentai-ba a művet, ebből azt gondolom hogy a műben nincs sex.

Eddig úgy vettem észre hogy aminél nincs ott hogy hentai tagként, akkor abban nincs szex, csak mutatják a dolgokat és kb ennyi.

És amúgy én is ezen a véleményen vagyok, ha van szex az hentai ha nincs akkor az csak ecchi.

jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

#3

Egyáltalán nem. Az Aki Sora pl anidb-n is ecchi, miközben van benne szex (és mutatják). A Minerva no Kenshi majdnem mindenhol hetai, bejelentkezés nélkül anidb-n sem lehet megnézni az adatlapját, miközben nincs benne szex (nem mutatják).

jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!