Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudok Naruto shippudent...

Spartakusz832 kérdése:

Hol tudok Naruto shippudent angol szinkronnal nézni?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta keresek olyan oldalkat, ahonnan meg tudom nézni angol szinkronnal az egész shuppudent! Remélem tudtok olyat írni! Vagy olyan országokat, ahova VPN-ezve tudom nézni!

jan. 30. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Kezdjük azzal, hogy megtanuld a kategóriát belőni:


Szórakozás --> Anime, manga.


Ha ez se megy, nem csodálkozom, hogy ilyen hülyeséget kérdezel.


Tanuld meg az internetet használni, főleg ha tudsz angolul...

jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy rosszul állítottam be a kategóriát, ezért elnézést kérek. Azért is elnézést, hogy ilyen hülyeséget kérdezek. De vagy 15 oldalt megnéztem, és egyiken sem tudtam elindítani sajnos. Arra vagyok kíváncsi, hogy másoknak sikerült e, és ha igen melyik oldalon?
jan. 30. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ne kérj elnézést mert valaki egy f*szkalap. :)


Ha torrenteznéd akkor: [link]

viszont online is fent van itt: [link]


ügyelj arra, hogy ha online nézed akkor a videó alatti szekcióban válaszd ki, hogy a dub-os videókat mutassa, mert azt hiszem alapértelmezettként a japán dub + angol felirat van bekapcsolva.

jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Agyhalottaknak van a förtelmes angol változat.
jan. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom miért kell szidni az angol szinkront, bár én is azon vagyok hogy eredeti hangban minden jobb, de attól még az angol szinkron is jó, én a narutot mindkettővel láttam, japán és angolba, és szerintem más animékhez képest kifejezetten jó lett az angol dub
febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem nem jó. Megint ez az angol fanboyság. Eredetiben minden jobb kivéve ha az angol a más akkor már nem és egyből kell az angol. Normális ember japánul nézi nem angolul. Még az USÁban is a legtöbben így nézik. Ez egy betegség. Az angol nyelv nem az atyaúristen, próbálj meg leszokni róla és nézd japánul.
febr. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem mindenki van oda hogy feliratot olvassa miközben nézi a tartalmat, ha valaki jól tud annyira angolul hogy ne kelljen feliratot olvasnia akkor neki úgy kényelmesebb nézni az animét

ezért is van még mindig magyarországon többségben az hogy magyar szinkronban nézik a hollywoodi filmeket, kevés az angol tudás és emberek lusták olvasni a feliratot, meg kényelmetlen nekik

febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Miert kellene angolul nezni? A magyar az egy csodas nyelv, kifejezo. Az angol az egy hulladek nyelv, tele van azonos alaku szoval. Gagyi nyelv buta embereknek.


(Es tudok angolul, van nyelvvizsgam felsofoku)

márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!