Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Mahotsukai nk yome animét...

A Mahotsukai nk yome animét milyen sorrendben kell nézni? A különkiadásokat hányadik részek után nézhetem meg?

Figyelt kérdés

febr. 23. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

- Első évad a 13. részig, mikor Chise ül Elias ölében könyvekkel a háttérben. (18. perc körül)

- Those Awaiting a Star. (egy visszaemlékezés Chise gyerekkoráról) (14 perc körül elérünk fix ugyanahoz a könyves képkockához is az első részben)

- Tovább az első évad.

- The Boy From the West and the Knight of the Mountain Haze

- 2. évad

febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Megjelenési sorrendben.
febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

2


Ha tudnám mit esztek azon a hülye megjelenési sorrenden... Vagy ti jobban szeretitek a kiadási éveket nézegetni, mint végigkövetni egy történetet?

febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mert sokkal több értelme van kutatásokat végezni, hogy milyen sorrendben nézd meg az évadokat és hol szakíts meg egy évadot, hogy közbe szúrj egy OVA-t vagy filmet. Valóban sokkal bonyolultabb abban a sorrendben nézni, ahogy megjelent és ahogy a készítők megnézni szánták.
febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#3

"Vagy ti jobban szeretitek a kiadási éveket nézegetni, mint végigkövetni egy történetet?"

Amikor te egy detektív filmet nézel, akkor először megnézed az utolsó 10 percet, ahol kiderül, hogy hogy követték el a gyilkosságot és utánanézed meg az első 2 órát a nyomozásról? Elég ostoba elképzelés.


De van jobb példám. A Frieren esetében is kigyűjtöd a visszaemlékezéseket és azokat nézed meg előbb, mert időrendben előbb voltak és csak utána a jelen eseményeit? Tényleg ilyen ostoba vagy?


A történetet mindkét esetben megismeri az ember, viszont nem mindegy, hogy milyen hatást gyakorol vagy mit üzen. Egy defektív filmben úgy tartják fenn az ember érdeklődését, hogy egy megoldandó rejtvényként kezelik a gyilkosságot. Ha tudsz mindent az elejétől kezdve, akkor nem fog nagy hatást gyakorolni rád, amikor reveal-elik a megoldást.

febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem izgat a komment háborútok. A történeti sorrend érdekel. #1 köszi.
febr. 24. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

5


Nagyon mellényúltál a légből kapott példákkal.

Főleg, hogy a Mahoutsukai no Yome esetében, pont a random visszaemlékezős részek jöttek ki a legkorábban. :D


Tudom, mert én elb.sztam a nézését, fingom se volt, hogy most mi van. Aztán az első évad közepén néztem, hogy "hej, ez a jelenet ismerős". És igen, tényleg fix ugyanaz a képkocka, mint ami az első OVA-ban is van, mikor Chise elkezdi mesélni a gyerekkorát. Csak míg az első évadban éppen csak lássuk, hogy mesél, az OVA-ban halljuk is a történetet.

febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#7

"Főleg, hogy a Mahoutsukai no Yome esetében, pont a random visszaemlékezős részek jöttek ki a legkorábban. :D"

Ez sehol nem cáfol. Én release order-ről beszéltem, míg valaki itt azt állította, hogy ne azt kövesse valaki. Szóval itt te nyúltál mellé.

febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!