Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a mangáimról?

Mit gondoltok a mangáimról?

Figyelt kérdés

Japán, német és magyar nyelvű:


[link]


febr. 25. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Jó.
Elmegy.
Rossz.
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdetnek én inkább valami rövidet vennék. Valami 1-2 kötetest.

Így egy-egy barabot megvenni belõle max mint szentimentális érték van értelme, mert ezek mind elég hosszúak komoly anyagi befektetés birtokolni egészben.


A Death Note meg a DBZ klasszikus. Ezekkel mondjuk jó kezdeni, de nem biztos, hogy az egész kellene saját példánynak, pláne ujjonan.



Japánul tudsz? Mert úgy ha nem, sok értelme nincs ezen a nyelven könyveket venni.

febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyűjtöm őket! Nem csak ez a három van.


Amúgy az nem DBZ, hanem Dragon Ball Super. Eddig 20 kötet van a birtokomban, a képen pont a 20. látható.

A Death Note-ból 12 kötetéből 3 hiányzik még.

A másik meg... hát azt egy rendezvényen vettem. Nem is tudom miért! Most halásztam elő, mert lett értéke, mivel japánul tanulok!

Ezen kívül vannak más mangáim is (pl. Naruro) de azok annyira nem fontosak.


De be akarok szerezni még sorozatokat, pl. tervben van: Sailor Moon, Monster, Elfen Lied.

febr. 25. 20:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy a Dragon Ball Super az, amit a legjobban követek, de annak is a német kiadása, amely a Carlsen kiadó gondozásában jelenik meg. Egy évben kb. 3 kötet jelenik meg németül. Egy kötet ára 7 euro, szóval összesen 21 euro-ban van benne.

Július elején jön a 21. kötet.

febr. 25. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Jók.
febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom véleményezni, nem érhető el a link
márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!