Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A dragonhall, hogy működik?

A dragonhall, hogy működik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncs, hogy: ingyenes, fizetős vagy meghívós? Illetve, hogy le tudom-e onnan tölteni az animéket, vagy csak online nézni?

márc. 3. 07:52
 1/8 PMC Wagner ***** válasza:
100%
ingyenes, letöltést nem tudom
márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes


[link]


Le is tölthetők

márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, este ki is próbálom.
márc. 4. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem tudtam letölteni a részeket, amit akartam letölteni rá mentem a címére, majd a letöltés gombra, ami vissza dobott a címére, és ez ment végig loop-ba, én nem találtam semmilyen letöltés gombot, ami volt az meg nem működött, és ezt más animéknél is próbáltam az oldalon
márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok, bocs lemaradt hogy regisztráltam is rá hátha azért nem megy a letöltés, de nem küld az oldal adminja megerősítő emailt, ahányszor próbálom semmi nem jön
márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálni se kell. Az oldal forráskódjából szimplán kimásolható közvetlenül a videó címe, ahonnan jobb klikk/mentés máskénttel egyszerűen letölthető
márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, működik. A letöltéshez regisztrálni kell, amiről nem küldenek visszaigazolást. Kb.: fél nap telt el regisztráció után és már engedett letölteni.
márc. 6. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi tényleg megy
márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!