Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik a kedvenc animéid és...

Mik a kedvenc animéid és miért? Mi fogott meg bennük?

Figyelt kérdés

Nekem ezek a kedvenceim, kíváncsi vagyok, hogy mások miket szeretnek és miért:


Berserk (1997)

Bunny girl senpai

Oregairu

Vinland saga

Chainsaw man

Naruto

Kokoro connect

Mob psycho 100

Haikyuu

Kuroko no basuke

Haganai

Fate zero/stay night UBW

Kaguya-sama

Grand blue

Attack of Titan

Kono Subarashii Sekai



márc. 12. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Trinity seven, izgalmas, érdekes, tele van humorral.

Karakterek közül Arin és Revi az, akik nagyon viccesek a csajok közül, Arint a higgadtsága miatt imádom, kicsit bolond is, mivel Aratával közös gyerekvállalást tervezett és mindig kedvesének nevezte.

Revi pedig egy rendkívül tehetséges nindzsa, mondjuk azért ő is elég perverz, tetszik a stílusa.

Lilith hirtelen haragú, állandóan pofozkodik, de attól még neki is vannak jó tulajdonságai.

Mira és Akio kezdetben ellenségként tekintenek Aratára, de később ők is összebarátkoznak, noha Mira nehezen adja be a derekát.

márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lilithre visszatérte amúgy a sorozat végén szerelmet vall Aratának, ettől kicsit szomorú azért is, mivel nem hiszem hogy akarna is többet a csajtól, bár ez soha nem fog kiderülni, hogy összejönnek-e, együtt lesznek.
márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Sok kedvencem vagy mondhatni minden kedvenc ameddig nézem. És mi fogott meg egy adott animében? nos mindig más és más. Valahol a karakter valahol inkább sztori stb.
márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

DN,AOT,JoJo,OPM,FMA:B,HXH,Made in Abyss,Monster,Demon Slayer,Chainsaw man

Mindegyikben más, a karakterek, a sztori, az élvezhetőség,

több műfaj,egyediek stb

márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hátt...a kedvenceim a demon slayer, a Death note, a my hero academia, a naruto,és a darling in the franxx. A demon slayerben maga a művészet, és ilyesmik fogtak meg, mivel ez volt az első komolyabb animém. A death note sztorija csodálatos, belegpndolni is nehéz mi történne a világunkkal, ha ide is leesne egy füzet. A my hero academia-t főleg a hangulata miatt szeretem. A narutonak tetszik ez a nindzsás világa, meg hogy tök vicces részek is vannak benne. A darling in the franxx-ot még be sem fejeztem, mostanában kezdtem csak el nézni, de a világa, a sztorija ennek is lenyűgöző. De egy csomót szeretek még mint a TBHK, a spy x family, és pl a call of the night.
márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Assassination Classroom

Your lie in April

Boku No Hero Academia

Naruto


(Igen tudom, elég alapok, de ez van)

márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom de túl sok kedvencem van.


Dr stone

Mert olyan vicces és egyben szól valamiről nem csak hülyeségről. Fizika és kémiai leckéket is meg említi.


Monster

Mert komoly és érdekes.


Detective conan

Nagyon jól és érdekesen leírják a Gyilkoságokat. Minden részben általában egy újabb érdekes ügy van. A gyilkolás módját mesterien be mutatja. De előtte hagy időt arra hogy még mi is agyaljunk rajta.


High card

Imádom mert nagyon jól néznek ki a karakterek és a kártya lapjaik is. Közben vicces.


Tokyo revengers

Mert verekednek.


The gokusen

Igaz az élőszereplős sorozat jobb belőle. De ez is megálja a helyét. Mert a tanár kiáll a diákjai ért és ezt mutatja be a felnőtek le nézték a gyerekeket. Viszont a tanár nem hagyja ezt annyiban.



Hell girl

Mert szomorú és egyben a valóságott mutatja be.


IWGP

Nyómozós és úgyan úgy verekednek benne.


Trigun

Mert nagyon kis kedves anime. Attól még hogy valami rossz történt a főszereplő még mindig pozítiv és nem játsza meg magát. És próbál jó példát mutatni mindenkinek.


Yugioh shadow game (Ygh 0)

Mert a bűnös elnyeri a jutalmát a történetben viszont sajna nem folytatják mert gondolom nem lett volna olyan gyerek barát.



Még ezek amik bestik..

Tomodachi game

Classroom of the elite

Ghost hound

Tokyo mew mew

Tokyo Gouhl

Lain

Silent voice

The apothecary diare

Solo leveling

Yu yu hakuso

Violet Evergaden

Thenku Shinpan

1999 Hunter x Hunter

Mo Dao Zuh Shi

Égi hivatalnok anime

Moriarty the patriot


Olyan sok mindent láttam hogy nehéz volt választani. TvT

ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!