Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mely animének vannak a legszeb...

Mely animének vannak a legszebb női karakterei?

Figyelt kérdés

márc. 27. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Fairy Tail
One Piece
Más, leírom
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mahou Shoujo ni Akogarete (Gushing over Magical Girls)
márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz kérdés, mert minden animében vannak szép lányok.

Klasszikus esetben talán az újgenerációs Sailor Moon (Crystal, Eternal, Cosmos) animéket mondanám.


De az #1 is jót ír. Utena nagyon bejön, bár inkább a személyisége az, ami miatt vonzónak tartom.

márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Absolute Duo-ban például Julie Sigtunát tartják az akadémia legszebb lányának ezüstes haja és hófehér bőre miatt, nem mellesleg meglehetősen kecses, nőies mozgása is van.
márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Trinity Sevenből többet is kiemelnék...


Asami Lilith - Hirtelen haragú, féltékeny, erőszakos, de neki is jó teste van.


Levi Kazama - A nindzsa csaj is nagyon jól néz ki, imádom a gyakori perverz beszólásait és gondolatait.

"Megkóstolod a speciális nindzsa grillcsirkémet? Noha szerelmi bájitallal fűszerezett." x"DDD


Lieselotte Sherlock - A sorozatban az alvilág egyik tagja volt, a sötét birodalmat képviselte és ellensége volt a Hét Szentháromságnak, de később aztán barátok lettek, mint köztudott, ő Selina ikertestvére.

Mondjuk Lieselotte egy szexbomba, szex szimbólum, a "Lustaság" megtestesítője.


Fudo Akio - Ő leginkább Kajou Ayaméra emlékeztet a Shimonetából.

Akio alakja az animében szerintem kicsit abszurd, vékony alak, hatalmas mellek...

De úgy sem rossz.

márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A Clannadban.

Nehezen tudnék dönteni Fujibayashi Kyou, Furukawa Sanae, Sagara Misae, és Sakagami Tomoyo között. Egyik se a klasszikus nagydudájú szex-szimbólum, viszont mindegyikük elképesztően nőies.

[link]

márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Bármi, amit a Kyoto Animation csinált 2010 óta, kivéve a Nichiujou és a bishounen sorozataik. Voltak előtte is jó karakterdizájnjaik (pl. Full Metal Panic!), de amikor elkezdték továbbfejleszteni a Suzumiya Haruhi vonalat, ott valamit nagyon eltaláltak. Hála az égnek, nem a Key animés gusztustalan dizájnokkal mentek tovább.


De ha csak egyet kellene választanom: Hibike! Euphonium

márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de anno a Shimonetából nagyon megfogtak a lány karakterek
márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés volt már, keress rá. ;)


Charlotte animéből:


[link]

[link]

[link]

márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért keressek, ha azt sem tudom hogy volt ilyen? Inkább kiírom a sajátom és így még friss is.
márc. 30. 01:40
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de anno a Shimonetából nagyon megfogtak a lány karakterek"


Közülük kicsoda?

Nekem Kajou Ayame és Fuwa Hyouka volt a 2 karakter, akiket nagyon imádtam.

Csak már sajna meguntam azt az animét, így utána mást is keresgéltem, de egyébként nagyon szerettem azt a sorozatot.

márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!