Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Húsvéti hosszú hétvége alkalmá...

Húsvéti hosszú hétvége alkalmából milyen animével/animékkel tervezel kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

márc. 29. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

#10


Hagyd rá, ne foglalkozz a trollokkal!

Magukat minősítik.

Meg nem értem, mire jó nekik, hogy értelmes kommenteket lepontoznak...

Úgy látom, ez manapság trendi.

márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg a téli szezonosaim fejezem be. 1 akció, 1 romantikus felváltva. Ma fejeztem be a Kusuriya no Hitorigotot, szóval most a Yubisaki to Renrent nézem. Utána Solo Leveling, majd Cherry magic végül Majo to Yajuu. Off szezon, de ezután még befejezem a tgcf 2. évadát. A legtöbbet 7-8. résznél hagytam abba, így nem fog sokáig tartani a befejezésük.
márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%

Nem jutna eszembe semmi ilyesmi.


Az új Alien-filmet fogom megnézni.

ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
77%
Bátyám hatására vasárnap elkezdtem a One Piecet. Az első 50 rész már megvan és eddig nagyon tetszik
ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%

Oniichan wa Oshimai!-t és a Maji de watahsi ni koi Shinasai!-t néztem, kettő közül a Shinasai az eddigi legjobb.

Az Oniichan olyasmi komédia, mint a Yuru Yuri, de alig van benne olyan rész, amin jókat lehetne röhögni, holott komédiaként van feltűntetve, az anime egy olyan fiú életéről szól, aki lánnyá változott át a húgának köszönhetően, aki valamilyen csodaszert töltött a kólájába, így arra ébredt, hogy mindene zsibbadt, kezei sokkal kisebbek lettek, és amint a tabletjén bekapcsolt a szelfi kamera, akkor szembesült vele, hogy lánnyá változott, így élete java részét lányként kellett töltenie.

Mivel csak 1 évados (legalábbisúgy tudom), így nem derült ki, hogy mikorra vált vissza rendesen fiúvá, de amúgy alapjába véve az is jó animének számít.

ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!