Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik rajfilm?

Ez melyik rajfilm?

Figyelt kérdés

Üdv. Épp most megy délután 5-től az english club tv-n. Annyi van müsorújságba kiírva hogy "feature film". Nyilván nem ez a címe.


Amit most láttam belőle hogy több rajzfilmet foglal egybe, ahol 2 kis állati mágus írányitotta a rajzfilmek "végzetét". Majd most 1 nő elvette tölük a varázsbotot és így ö kuszálta most a dolgokat a történetekben.


Tudom nem sok, de hátha valaki tudja a címét.



ápr. 4. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelésem sincs, hogy ma még adják-e, de baromira úgy hangzik, mint a régi Simsala Grimm: [link]
ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hasonlit, de ez újabb kiadás. Grafikailag is eléggé újnak tünik, maximum pár éves lehet szerintem. Amit linkeltél az sorozat. Ez pedig 1 másfél órás film.


Illetve ma már nem adják, de a műsorújság szerint 6:20-ig tart. ergó még durván negyed órát. Habár ha a reklámokat is számoljuk akkor már lehet vége.

ápr. 4. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Hát, én megjelenést nem találtam, de 2019-ben bejelentették, hogy lesz belőle feature film:

"In March 2019, with the celebration of 20th anniversary of the series, Greenlight Media announced that it signed a deal with Fabula Media Group to produce an animated feature film based on the show, as well as the third season is in development."

[link]

ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hasonló az igaz. De mint írtam ez egy egyszeri film volt az adott csatornán, nem sorozat. Szóval film verzióba ha van ez a sorozat akkor talán az lesz az.
ápr. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!