Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » (Akagami no Shirayukihime)...

(Akagami no Shirayukihime) Shirayuki és Zen szexeltek már?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz rendezvényen vagy, ha ilyen dolgokat vársz attól a műtől. xdd


Már a mű besorolása sem 17+-os, szóval nem lesz benne ilyen, meg a kettejük kapcsolata sem

volt nagyon azon a szinten, legalább is az animében.

ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem várok ilyen dolgokat. Csak nem tudtam aludni, mert volt egy buta gondolatom, aztán úgy voltam vele, hogy miért ne írjam ki?
ápr. 10. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Az a baj, hogy sok ilyen romantikus anime nem a felnőtt közösséget célozza meg, hanem a fiatalabbakat és ezért le kell butítani a dolgokat. Az Akagami már azzal túlment a legtöbb romantikus animén, hogy volt csók jelenet és nem az volt, hogy 24 részen keresztül kerülgetik egymást, aztán nem történik végül semmi. xdd

Jóval több felnőtteknek való romantikus anime kéne..

ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már több romance animében volt szex, csak nem mutatták őket, rendesen össze jött a pár és volt szex, kihangsúlyozták csak nem mutatták, mivel a mangát nem olvasom így nem tudom, de simán el tudom képzelni hogy lehet volt benne szex, csak ugyan úgy nem mutatták a Akagami no Shirayukihime-ben.


Egyébként meg pár példa a romance-ra amiben volt szex de nem mutatták, csak ki hangsúlyozták hogy megtörtént:

Horimiya

Kaguya-sama (bár csak mangában, mert az anime még nem tart ott)

Keiken Zumi na Kimi to

Sword Art Online

Hige wo Soru

Wotakoi

Banished From the Hero's Party



és ez csak pár példa, még tudnék mondani 3-4et így fejből csak b*romira nem jut eszembe a címük és lusta vagyok ki keresni őket:D

ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hige-ben a férfi mc-vel nem fekszik le a csaj.


Keiken-t meg inkább hagyjuk. A fél város megdöntötte a csajt, de a pancser mc hét ln köteten keresztül nem jutott el odáig, pedig őt kajakra, őszintén szereti is a csaj. xdd



A Hero party 1 évada jó volt, ott nem egy szerencsétlen f@sz a férfi, de a másodig évadra az is tönkre ment azzal, hogy bekellett hozni a bátyjába szerelmes kishugit.


A japánoknak valahogy nem nagyon megy hogy egészséges testvéri kapcsolatokat ábrázoljanak…

ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!