Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Maoujou de Oyasumi-nak...

A Maoujou de Oyasumi-nak sosem lesz 2.évada?

Figyelt kérdés

Mit tudtok erről az animénél?

Nem volt túl népszerű azert nincs 2.évada?


Szerintem isteni egy kis anine.

Érthetlen , hogy miért nincs 2.évada..

Tudd valaki valami benfentes okot miért nincs folytatása?



#shounen #démonúr #Maoujou de Oyasumi #Tetmeszetfeletti
ápr. 8. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó kérdés miért nincsen még bejelentve, a manga nagyon durván lehagyta az animét, eddigiek alapján kijönne belőle vagy 5-6 évad simán, akár több is.


Úgy hogy csak a profit állhat emögött, mennyire volt sikeres ott kint, néztem 2020/21 körül a hivatalos twitter oldalán posztoltak sok képet erről, hogy nemsokára jön a második évad, de hát ez 3-4 éve volt:)


Maga ez a stúdió amúgy ritkábban szokott folytatásokat bejelenteni, sokkal kevesebbszer mint más stúdió, már ha ez jelent bármit is.


Nekem egyébként egyáltalán nem jött be az anime, végig néztem mert nem volt más, meg azért szeretem az ilyen könnyedebb animéket, de szerintem nagyon gyenge volt, nem szidom, mert szimplán nem nekem való, tudom, hogy nagyon sokan szerették.

ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!