Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jin-woo miért nem Johee-vel...

Jin-woo miért nem Johee-vel jött össze és miért Cha-Hae-inel? Amúgy milyen battle shounen főhősök vannak, akik végül azt a lányt választják a párjuknak, akiknek elsősorban támogató képességük van (gyógyítás, erősítés stb)?

Figyelt kérdés

Sosem hittem volna, hogy valaha is ki fogok írni egy ilyen kérdést anime témában, de úgy éreztem ezt meg kell lépnem.


Tegnap este olvastam ki a Solo leveling-et és az elejétől a végéig élveztem minden oldalát a történetnek. Nem is kezdem el sorolni jó pontokat, mert nem tudom mikor állnék le vele.


Az egyetlen egy dolog, ami nem tetszett, bár nem is nagy probléma az az, hogy a mellékszereplőkön össz-vissz kevés fókusz volt, de cserébe a főszereplő jól kidolgozott lett. Ám ezen belül is valamiért zavart, hogy a történet szerelmi szála nem úgy alakult, ahogy reméltem. Pedig nem is emiatt volt érdekes a cselekmény.


Azért gondolom, hogy Johee-vel kellett volna összejönnie, mert ő már azelőtt ismerte és törődött Jin-woo-val mielőtt elkezdett volna szinteket lépni. Nekem úgy tűnt, hogy még érdeklődik is iránta. Cha-Hae-in pedig akkor kezdett felfigyelni rá mikor a nagyon erős szörnyeket is már könnyűszerrel le tudta győzni és miután Jin-woo megmentette az életét. Max annyi szólt mellette, hogy ő is az erős vadászok között volt, ezen kívül nem sok.


Köszönöm, hogy elolvastad a talán túltolt panaszkodásom. Kérlek írd meg a te véleményedet is. Kérem ne sértegessétek/sértegessük egymást.



ápr. 27. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Bleach - Ichigo és Orihime

Naruto - Sasuke és Sakura


más nem is jut eszembe :/


amúgy nekem a solo leveling, bár kihangsúlyozom én csak az animét láttam, a mangát nem, de az anime szerintem rém gyenge volt, főleg ahhoz képest hogy mekkora hájpot kapott a manga miatt


A főhősön kívül nem létezik más karakter aki kidolgozást kapott volna, a sztori egyszerüen nem létezik, nincs, legalábbis mondom az animében nincs sztori, a csávó grindol és kész, ennyiről szól az anime, a harcok néhol baromi jók, néhol meg nagyon gagyi, zene meg semmilyen. Láttam berendelték már a második évadját, hát remélem abban ténylegesen lesz sztori vonal, nem csak farmolás.

ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért Ichigo Orihime és Sasuke Sakura nem ugyan ez ott alapvetően kihangsúlyozták hogy ők éreznek egymás iránt valamit és össze is akarnak jönni egymással de a solo levelingbe is így lett volna tényleg Johee-vel jön össze Cha-Hae helyett mert ez olyan mint ha Ichigo Rukiával jött volna össze Sasuke meg Karin-nal
ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Sasuke nem a Naruto főhőse


#2 ,,de a solo levelingbe is így lett volna tényleg Johee-vel jön össze Cha-Hae helyett"? Kérlek fogalmazd újra! Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen értem.

ápr. 28. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom hogy lett volna, én csak azt írtam hogy rossz példákat hozot fel az első mert ott alapvetően érződött hogy azok együtt lesznek még a Solo lecelingbe pont az ellenkezője lett nem azzal jött össze akivel összeillik.
ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek(meg ahogy más oldalakon olvastam, többen erősítik ezt a véleményt). Ugyan a kezdeti baleset után már nem beszélnek annyit, de sokkal több értelme lett volna, ha Jinwoo Johee iránt kezd érzéseket táplálni. Haein viszont egyértelműen egy olyan karakter, aki a kezdetektől csak arra volt kitalálva, hogy később a főhős beleszeressen, így nem is nagyon érdemes értelmet keresni ebben. Az író azt akarta, hogy a legerősebb férfinek a legerősebb nő legyen a párja.
máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén? Valszeg az író alapból úgy tervezte volna hogy Johee lesz a szerelmi szál, aztán írás közben meggondolta magát. Értelmesebb magyarázat nincs.


A Solo Leveling amúgy is borzalmasan van megírva, történetvezetés szempontjából egy nulla. A manhwa is csak az epikus pillanatok meg maga a rajzolás miatt lett felkapva.


Szerintem meg amúgy önmagában a szerelmi szál full felesleges volt. Gyakorlatilag lesz egy barátnője Jinwoonak aztán ennyi megyünk tovább, mintha csak egy random arc-ja lett volna a sztorinak, semmilyen ráhatása nincs a továbbiakban semmire. Ha Cha-Haet egy az egyben kiírják a sztoriból kb alig változik valami

máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!