Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudom legálisan, online...

Nikichan:3 kérdése:

Hol tudom legálisan, online megnézni a Demon Slayer új filmjét?

Figyelt kérdés
Kerestem de sajnos nem találtam.

ápr. 28. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába kerested, mert még nincs fel sehol sem. De azt hallottam, nem sok értelme van megnézni. 😅
ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg tényleg nincs mert ugyanúgy ahogy az eddigi filmeket is feldolgozzák a sorozatba szóval benne lesz minden sőt ki is egészítik. Mondjuk ennek sok értelmét én nem látom hogy minek csinálnak filmet ha aztán ugyan azt felszabdalva meg kiegészítve még mással is bemutassák más animénél ezt még nem láttam, ott a film storyját soha nem dolgozták fel az sorozatba is.
ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, akkor nézd meg az utolsó évad utolsó 2 részét és a következő évad első vagy első 2 részét.


#2

Az új részeket nem tudom, de az utolsó évad esetében ez pont fordítva volt. A filmben voltak extra jelenetek, amik a sorozatban nem.

És azért csinálják, hogy meg tudd nézni mielőtt jön az új évad. Egy film blu-ray megjelenése kb. 6 hónap, szóval a februárban megjelent film mondjuk augusztusra kijön, így aki a filmet nem látta, az nem nézhetné meg a májusi sorozatot.


Másrészt meg az az értelme, hogy így tudd támogatni a stúdiót egye közvetlenebb módon.

ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!