Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Életem első cosplayezése...

Életem első cosplayezése alkalmából kinek öltözzek be az alábbi animék szereplői közül? (~egyszerű, könnyen elkészíthető/, , összedobható" jelmezek~)

Figyelt kérdés

Nos hát.. Először is kérem, hogy csak azok válaszoljanak, akik képesek tolerálni a cosplay és az animék iránti megszállottságom. Köszönöm. :D

A problémám. Még nem voltam egy conon se, de majd, valamikor a jövőben el szeretnék menni, és akkor mindenképpen be is öltöznék. Mivel az lenne az első alkalom, nem gondolkodnék túl bonyolult jelmezekben, szóval, aki esetleg tudná, hogy kiknek öltözhetnék be a Naruto/Naruto Shippuuden, D.Gray-man, Blue Exorcist, Soul Eater, Death Note, Lovely Complex animékből úgy, hogy ne kelljen rá sokat költenem és viszonylag egyszerűen el tudjam magam is készíteni vagy egy átlagos ruhatárból összedobni, nagyon szépen kérem, hogy írja meg! *-*

..És akkor pár infó rólam. 16 éves, vékony testalkatú, 166 cm magas lány vagyok, barna szemmel és hátközépig érő barna hajjal. :D Tök mindegy, hogy fiú, avagy lány-e az illető, akit javasoltok. :P (Igazából a legjobb az lenne, ha nem kéne paróka + kontaktlencse a jelmezhez, de ez most mindegy. Ha kell, akkor majd megoldom valahogy. :D)



2012. jan. 8. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én eddig csak a 2011-es animekarácsonyon voltam, és ugyanolyan helyzetben voltam mint te :). Nem volt sok pénzem, hogy osszehozzam a CP-t... így hát Hirasawa Yui-nak oltoztem be végul, egy egyszeru sulis egyenruhába. Így hát ha az olcsóság fontos feltétel,és akár az othoni ruhatáradból akarod osszehozni, akkor Koizumi Risá-t vagy valaki mást ajánlanék a Lovely Complex-bol. Viszont ha nem sajnálod a pénzt, akkor jobb lenne valaki más, mondjuk a Blue Exorcist-ból, vagy a tobbibol amit felsoroltal!^^ tudom nem sokat segítettem..^^"
2012. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, szerintem fontolóra veszem az iskoláslány ruhát :D (De aztán ki tudja, mi lesz belőle. xD)
2012. jan. 11. 21:50
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Én a naruto-t meg hasonlókat messze elkerülném, ha nem akarsz közhely lenni. nagyon unalmasak már ezek a cosplayek. ezek közül még az Ao no Exorcist az ami nem az emberek könyökén jön ki, a helyedben biztos azt választanám. Esetleg még D.Gray-Mant, de abban nehezebbek a jelmezek...bár Kandának van egy elég egyszerű ujjatlanos cucca, szerintem jól néz ki nagyon.
2012. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Kanda tényleg jó ötlet, sőt, akár el is tudnám képzelni, hogy valóban neki öltöznék be. ^^ De akkor a Blue Exorcisten is gondolkozom. :DDD (Most azon vagyok, hogy beszerezzek egy viszonylag rövid, fekete parókát. Ha lesz olyanom, akár Rinnek is öltözhetnék. Vagy Yukiónak, esetleg.. :D)
2012. jan. 27. 17:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
L, farmer és fehér garbó.
2012. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hm.. Ha veszek parókát, akkor simán! :D Köszi, hogy válaszoltál. :))
2012. jan. 30. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Rin(A.N.E.), vagy Near(D.N.), vagy Maka (S.E.)

Maka: sima vörös alapon fekete kockás szoknya, fehér ing, zöld csíkos nyakkendő, meg egy fekete köpenyszerűség.

meg ha + kell akkor Soul xD

[link]

2012. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Komolyan összeírom ezeket, mert tényleg nem is lenne olyan bonyolult összeszedni pl. Makás cuccokat. :D Köszi. :DD (Nearrel az egyetlen baj az, hogy fehér paróka kell hozzá. :S Rinnek viszont majd mindenképp be szeretnék öltözni. *-*)
2012. febr. 4. 19:59
 9/16 anonim válasza:
nekem is most lesz az első conom a tavaszi mondo con. én reneé leszek a tokio mew mew-ből.
2012. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szerintem Amane Misa, Death Note. Én minding be akartam neki öltözni, lehet, hogy a tavaszin ő leszek (vagy csak iskoláslány ruhát veszek fel :) )

Így nem kéne kontaktlencse, max. paróka. És vékony vagy, szóval még jól is állna.

2012. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!