Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Another c. animéről vélemén...

Az Another c. animéről vélemény? Tetszett? Hány részes?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Another 12 részes, és igen, nagyon tetszett :D

Szerintem a legjobb a téli szezonból. Rövid volt, és az egyetlen ami engem zavart az a vége. Ennél jobb befejezés is lehetett volna. Ha nem láttad nem mondom mi lesz a vége, de az biztos, hogy az nekem nem tetszett. Ezt leszámítva jó volt. Kicsit ilyen végső állomásos hangulat volt benne :)

A véleményem pedig legyen ez : 10/8.5

2012. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Most néztem végig. Igazad van, én is mást vártam a végére, valami kellemeset. Hát nem tudom, ez az anime inkább hasonlított valami szadista animeírónak a világszemléletére, mert a vége az már durván mészárlás volt! De amúgy jó volt, élveztem, leszámítva a végét amikor elmentek az osztálykirándulásra, az már uncsi volt. Tulajdonképpen a vége is olyan értelmetlen volt, de ez van! :))
2012. ápr. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!