Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nagyon fontos! :SS ?

Nagyon fontos! :SS ?

Figyelt kérdés
az anime címe:lain és nagyon tetszenek a rajzok benne, (legalábbis a openingje iszonyat jóó), csak nem találom magát az animét magyar felirattal! :SS megvan vkinek az oldal címe? mert ha igen, akkor lécci írja ki!! NAGYON FONTOS!!

2012. ápr. 15. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

na aztán.... te sem vagy beképzelt, itt várod hogy az egész világ segítségedre siessen...baaaka


Na jól figyelj! Olyan hogy rajzok benne nincsen, karakterdesignnk vagy designnak illik nevezni.


A másik dolog... te ****** el tudod képzelni mennyi munka van azon hogy valahol megjelenjen magyar felirattal!!!???


Gondolom, annyira nem érdekel, habár nem ártana belegondolni, mielőtt követelődzve húznád szádat. Mind1, ha annyira meg akarod nézni, akkor menj fel az indavideora, a lefordított animék nagyrésze ott van fent.


Habár én nem ott néztem meg. Ha igazán élvezni akarod az animét, érdemes letölteni egy RAW-ot (eredeti verziót) és rápattintani a feliratot AA-ról. Én anno úgy néztem, megérte.

2012. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

A videó nem igazán van fent, de ha annyira tetszik, akkor letöltheted a videót és a feliratot. Egyszerű.


A feliratot innen tudod leszedni:

[link]



A videót pedig szintén meg tudod szerezni... 13 rész nem olyan sok! :)

Próbáld meg pl. innen leszedni:

*****


De ez nem biztos, hogy jó, mert néha beleszerkesztenek valamit és akkor nem fog passzolni a felirat. De azért nézd meg háta! ;)



Ha esetleg nem tudod:

A videóidat nevezd el, pl.

Lain 01.avi

Lain 02.avi

Lain 03.avi


A feliratot pedig ugyan így, csak annak a formátuma srt legyen!

Lain 01.srt

Lain 02.srt

Lain 03.srt


És így alapból össze fogja rakni az egyest az egyessel, a kettest a kettessel, stb... Az a lényeg, hogy ugyan az legyen a videó neve, mint a feliraté, csak a videó .avi formátumú legyen, a felirat pedig .srt!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: kabbe, de azért kössz a választ!

2.: köszi! :))

2012. ápr. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!