Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok eredeti animéket?

Mondanátok eredeti animéket?

Figyelt kérdés

Olyan animékre vagyok kíváncsi, aminek nincs mangája, visual novelje stb.

A válaszokat előre is köszönöm, és ha lehet sorozatokat vagy OVA-kat írjatok, ne Movie-kat :)



2012. ápr. 21. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd mindnek volt valami light novell, visual novell, vagy manga elpődje, vagy hanem is volt akkro is "lett" belőle ilyesmi ha elég sikeres. Ezeknél mondjuk vagy nincs megemlítve, vagy nem annyira ismert, vagy az anime volt előbb (?):

High School DxD

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Another

Code Geass

Full Metal Panic!


Lehet ezekből is lett valami mangaszerűség, de fene se tudja melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás. Mindenesetre ezekből szerintem inkább az anime az ismert.

2012. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ok. Azt hiszem a Code Geass-on kívül mellélőttem. Csak nincs róluk magyar ismertető, vagy nem egyértelmú a magyar leírásból melyik volt előbb. Angol wiki szerint viszont a többinél light novell/manga volt előbb :)
2012. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :) azt hiszem amikor keresgéltem, találtam még 2-t:

Phi Brain: Kami no Puzzle

és a Natsuiro Kiseki

de azért köszönöm :P

2012. ápr. 22. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Fractale, Conan, Kaleidostar, a legtöbb Miyazaki, Hanasaku Iroha, Neon Genesis Evangelion, a legtöbb mahou-shoujo anime, RahXephon, sok hentai, Kiddy Grade.

Meg még csomó. De pl. asszem a one piece is előbb volt anime, mint manga, tehát sokszor fennáll a tyúk és tojás probléma. :D

2012. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

a One Piece-ről meg annyit tudok, hogy előbb manga, majd a megjelenés évében egy OVA került ki, de mindenképpen a manga volt előbb :D de ki tudja? x)

2012. ápr. 26. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden a Triggertől.
2020. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!