Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Annyi jó anime van nemtudom...

Annyi jó anime van nemtudom milyen sorrendbe nézzem?

Figyelt kérdés

ezek azok: Bleach,Yu yu hakhuso,Fairy Tail,D-gray MAn, One piece,Soul Eater, Ao no exotiris


Öszzeállitanátok nekem valamilyen jó sorrendet ??



2012. ápr. 29. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem láttam az összeset, de a Bleach-el biztosan ne kezd, mert a végtelenbe nyúlóan hosszú. A Yu yu Hakusho már jobb választásnak tűnik, nekem nagyon tetszett és kifejezetten jól van lezárva. A többiről sajnos nem tudok nyilatkozni.


Különben esetleg ajánlom figyelmedbe a Death Note című 37 részes sorozatot, nekem ez a kedvencem, egyszerűen zseniális.

2012. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Patry ***** válasza:
1.Soul Eater,2.D-Gray Man,3.Bleach,4.Fairy Tail,5. Ao no exotiris ,6.One piece,7.Yu yu hakhuso,
2012. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. bleach 2. soul eater... a többit nem láttam
2012. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ao no Exorcist legyen az első, zseniális, és legalább nem egy neverending... Utána tényleg a Death Note-ot az is nagyon jó *.* A többit nem listáznám, van amelyiket nem is szeretem, nem akarok elfogult lenni :))
2012. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Ao no Exorcist

2.Soul Eater

3.Fairy Tail

4.D.Gray-Man

5.Yu yu Hakusho

6.Bleach

7.One Piece

2012. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.One Piece - azért mert sok kaland van benne és még vicces is.

2.Soul Eater - itt is nagyon sok vicces jelenet van és a harcok is jók.

3.Ao no Exotiris - hát szerintem szintén ezek vannak

4.Bleach - ez is egy jó anime csak sok benne a filler

5.D-gray man - hát ehhez nem tudok hozzá szólni ^^"

6.Fairy Tail - én ezt nem szeretem, de érdekes a története és a grafika sem az utolsó

7.Yu yu hakhuso - én ezt még soha nem néztem a 3. réssznél tovább.. >.<

2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 knakx ***** válasza:

ezekbol vannak kendvenceim is meg nem is, hogyha sorrendben szeretned megnezni oket akkor itt van az en ajanlatom. ugy allitom ossze ahogy en latok oket- legunalmasabbtol legerdekesebbig- de ez csak az en velemenyem


1. D-gray Man (nem tudom, hogy mennyit tudsz errol az animerol de en kifejezeten utalom, remelem azert neked oromet fog majd szerezni. vallasos temaja van.)

2. Bleach ( a D-gray Man es a Bleach nalam versenyzik a legunalmasabb anime cimert es elarulom mindketto megkapta. remelem, hogy neked nem okoz csalodas mert szamomra az volt. nem ennyit vartam volna tole, nem is fejeztem be.)

3. Fairy Tail ( na jol van nem azert kapja ezt a hejet mert unalmasnak talalom, szerintem szeretheto csak a temaja nem erdekel. varazslok, nem az en asztalom, de remelem elvezni fogod mert nem rossz. rengeteg benne a perverz vicc meg jelenet amiktol hanyat vagtam magam a rohogetol. ha masert nem ezrt nezd meg.)

4. Ao no exotiris ( kicsit rovidre sikerult, nem azert kapta ezt a helyet mert rossz es nem is azert mer vallasi temaja van hanem azert mert rovid, pont. de akkor is ezt melleg szivel tudom ajanlani barkinek, mert nem okozot csalodast.)

5. Soul Eater ( ez is rovid es kar erte, de a tortenet es a bene szereplok is nagyon szerethetoek. elveztem es remelem te is fogod.)

6. Yu yu hakhuso ( gyermekkorom egyik kedvence es az is marad. bar az eleje unalmas es eleg regi, de elege elvezheto es megszamlani sem tudom hanyszor neztem vegig.)

7. One Piece ( szamomra ez van a csucson. ez talan a leghosszabb mindkozul, de ne aggodj nem okoz csalodast es nem is laposodik el a tortenet. sot ahogy haladsz annal izgalmasabb lesz. ha imadod a kalozokat imadni fogod eztet is, ha pedig nem akkor megszereted az biztos.

2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. One Piece. a No.1. Minden téren.

2.Fairy Tail. Nekem tetszik a történet, Natsu kicsit Luffys a meggondolatlanságával :) A grafikáját is szeretem.

3. Soul Eater. Tényleg kicsit rövid, de szerintem ez nem von le az értékéből... lehet rajta sokat nevetni, nekem kicsit olyan semmilyen a vége, de ez szubjektív.

4. Bleach. Abbahagytam, nem bírtam a fillereket, viszont mangában megéri követni.

5. Ao no exotiris. Még nem láttam, de a történet annyira em rossz, a grafikája meg kifejezetten jól sikerült, meg fogom majd nézni.

6. Yu yu hakhuso és D-Gray Man. Ezekről a sztorin és a grafikán kívül szintén nem sokat tudok, nem hiszem hogy megnézem őket, bár a D-Gray Man grafikája tetszik. Mindkettőből láttam részeket az Animaxon, annyira nem keltették fel az érdeklődésemet.

2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Balavány Vince ***** válasza:
Naruto esetleg nem tetszik? :S
2013. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát innen nem nehéz választani. Először Yu Yu Hakusho, utána Soul Eater, a többi szar.
2020. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!