Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van a Sekai ichi hatsukoihoz...

Van a Sekai ichi hatsukoihoz hasonló yaoi?

Figyelt kérdés

Nagyon megszerettem. Ez az első yaoi animém volt, de örülök, hogy azt választottam. Valahogy, ez nőtt a legjobban a szívemhez. Már legalább 3x álmodtam Massamunéval... ( Takanoval ) éd, olyan nagy űr keletkezett bennem, mikor vége lett...

Ilyesféle lightos, igaz szerelmes yaoi anime van még? Vagy csak ez az egyetlen?



2012. ápr. 29. 20:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és*
2012. ápr. 29. 20:27
 2/12 anonim ***** válasza:

Junjou Romantica.

Ugyanaz a készítőbrigád, a sztori is aranyos, nincs benne, olyan "akciójelenet".

És megmernék esküdni rá, hogy egyes szereplők mindkét animében szerepelnek. :)

2012. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jahj..., igen ismerem. Elkezdtem nézni, de valahogy meguntam az első fele után. :/ De megnézem még 1x, hátha...
2012. ápr. 30. 08:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Jahj... látszik, hogy este nem figyeltem az animére, mert, ahogy most nézem az openingjét ( amit általában áttekerek ) megint olyan kellemes melegség tölt el... ezért szeretem ezt a mangakát... :)
2012. ápr. 30. 08:41
 5/12 A kérdező kommentje:

Wááááh... ez is jó anime volt!

De, gyorsan vége lett. :/ Esetleg valaki tudna még hasonlókat?

2012. ápr. 30. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:

de gyorsan vége lett? :D mindkettőnek van két évada... sekaiichinek két ova is *-* nekem is első yaoim volt... áá, nosztalgia xD hasonló yaoit nem tudok, sajnos T_T csak durvábbakat és kevésbé durvákat :D Sokan az Ai no kusabit imádják, bár azt én még nem láttam, nem tudom, milyen...

Ha shounen-ai is elég esetleg, akkor javaslom a No.6-ot :) Egyik kedvencem, még ha nem is olyan erős benne a romantikus szál... A Gravitation és a Loveless pedig szerintem alapművek, bár a mangájukhoz képest mindkettő szinte nevetségesen rövid T__T

2012. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok :)


Az Ai no Kusabi nagyon hardcore. Én nem ajánlanám. Bár nekem tetszett :D És most jött ki belőle egy új változat.


A Gravitation nagyon jó, és a Loveless is, ha nincs bajod a shotákkal ^^

2012. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Öm, van olyan yaoi/shounen ai, ami nem olyan dragon ballos rajzolású? ^^" ( hányhatnékom van tőlük )
2012. máj. 9. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Jesszus :D nem értem, mire gondolsz xD én még nem találtam olyat wtf? xD

Szerintem mondj erre egy példát, és akkor talán tudnék mondani hasonló rajzolásúakat, h kerüld el :D

2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem riaszt el hogy picit durvább akkor Okane Ga Nai. ez az én kedvencem.
2012. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!