Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen jó magyar szinkronos...

Milyen jó magyar szinkronos és vicces animék vannak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:
nem túl hosszú mert 100 részt nem tudnék megnézni
2012. jún. 1. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Lovely Complex, ami így hirtelen eszembe jut, nem igazán nézek szinkronosan animét... bár nem is bántom a magyar szinkront, örüljünk, hogy legalább van pár a mi nyelvünkre lefordítva is:)
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki értékeli az ilyesfajta humort: a kertvárosi gettó. Belenézni mindenképpen érdemes:)
2012. jún. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soul Eater, nagyon nagy :D
2012. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 wyckheee válasza:

Full metal panic?fumoffu ezen megszakadtam a nevetéstől :P

Sajnos magyar szinkronos animék közül nem nagy választék van.

2012. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Trigun - nagyon jó anime, van benne poén is dögivel, és szerintem ez az egyetlen olyan anime, aminek a magyar hangja jobb, mint a japán meg az angol

Slayers, FMP Fumoffu

2012. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
okkééé mert a bleach 300 részes (180.-tol kb feliratos) a dragon ball z az meg 290) de a dragon ball gt az 64 részes, eleinte lehet hogy furcsának tartod de ha végigszenvedsz 4-5 részt utánna már szeretni fogod mert nekem is igy volt
2012. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!