Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Udja h mikor lehet magyarorszá...

Udja h mikor lehet magyarországoni is látni a kilari 108-153. részét? és tudtok ajánlani valami ehhez hasonló animét?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet tudni semmit, arról hogy lehet-e. A felirat is áll (mind magyar és angol) szóval így se lehet tovább nézni :(

Ajánlani tudok sokat, csak az attól függ, hogy szinkronos kell-e vagy feliratos.

Szinkronosból talán a Lovely Complex, de ez műfajilag(romantikus), nem történetileg.


Ha nézel feliratosan is, akkor majd írj, és én mondok :)

2012. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
feliratosat is szívesen megnézek:)
2012. jún. 4. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ami nagyon jó a Skip Beat!, ez is a sztárokról szól, hogyan törjön fel a csúcsra. Egy nagyon jó anime, igaz most egy évada van, de a mangája az jobb, remélem lesz majd második évad, mert elég befejezetlen :)

Aztán ami még ilyenénekes a Lemon Angel Project,ezt most fordítja a SaiyanRivals.Hu

Special A, névből is egy speciális, osztály a suli legokosabbjainak, nagyon tetszett.

Uta no Prince-sama, ez ilyen zenés, fiúháremes anime, de nagyon tetszik :) elvileg idén lesz valamikor 2 évada :)

Kin`iro no Chord (La Corda D'oro) ez is ilyen zenés, inkább a komoly zene (valós előadóktól és híres zeneszerzőktől). Ez is elég fiúháremes, de nagyon szeretem.

Ez inkább a főzésről szól, ez is nagyobn aranyos, a Yume-iro Patissiere.

Nodame Cantabile, na ezt csak úgy tudom ajánlani, hogy én se láttam :D viszont ha jól tudom szinkronos.

Ami még ilyen zenés a Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch, igaz van benne mágia is, de nagyon aranyos.

Ami komolyabban a szerelemről szól a Kimi ni Todoke, Kaichou wa Maid-sama, Itazura na Kiss.

Ami kicsit komolyabb a Vampire Knight, a nevébl s ugye, hogy vámpíros, ez is szinkronos(gondolom ismered)

Saiunkoku Monogatari, ez is jó, csak ha jól tudom nincs végig felirat :( de készül

Shugo Chara! ez inkább ilyen mágikus sorozat, de nekem egyik kedvenc.

DN Angel, szerintem ez is tetszeni fog :)

És még az Ouran High School Host Club, ami nagyon jó.

remélem ezek tetszenek, és tudtam segíteni :)

2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél:)
2012. jún. 8. 20:11
 5/5 anonim válasza:
én zenésnek még a Nanát ajánlanám habár az inkább felnőttesebbnek gondolható de én nagyon szeretem
2012. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!