Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aquarion EVOL anime 23. rész...

Aquarion EVOL anime 23. rész (és az egész évad), egy kis magyarázat?

Figyelt kérdés

Előre nagyon spoiler, aki még nem látta, ne olvassa tovább.

Most néztem meg a 23. részt, és most leszakadt az állam. Szóval az addig rendben volt, hogy kettészakadt Amata lelke, és ki is derült, hogy Mikage csinálta a bosszúból. Az a terv egész ügyes kitervelésű volt Mikage részéről. Még az is elment, hogy ráeset Zessicara egy nagy épülettörmelék, mégis túlélte stb. De ott már betelt a pohár rendesen, amikor kiderült az előző széria, az Sousei no Aquarion-ból egy s más. Mikor kiderült hogy Apollo nem is Apollonius reinkarnációja, hanem Polloné, akkor összeromboltak bennem egy nagyon szép történetet. Ráadásul, hogy abban még csak meg sem jelent Apollonius reinkarnációja... Végül is lett értelme 2. évadnak, de ezzel egyenesen elszúrták az elsőt. Továbbá a mostani helyzet is érdekes. Alicia Pollon reinkarnációja, ez tény. Viszont hogy megszülte Amatat, és akkor ő meg Apollonius reinkarnációja, ez se olyan érthető. Vagy akkor most, leszarják a legendát amit létrehoztak? és még csak nem is nagyon akar hasonlítani, a reinkarnálódott alak,(nem tudom milyen, de azért a hasonlóságnak kell lennie, mármint azért reinkarnáció, így találta ki az emberiség) az eredetihez. Mert a Sousei-ben ott Apollo Apolloniusra, Silvia meg Cielenre, de akkor Apollo megint Appolonius reinkarnációja lenne, de nem. Nem értem. Meg a Sousei-ben Apollo mellett mindig ott volt Apollonius, és a szárnya is ott volt. Értelmetlen. Mikono meg még csak nem is hasonlít se Cielenre, se Sylviara. Egyenesen már irritáló. Meg most Kagurával is mi van? Mit akar megbocsátani neki? Komolyan egy résszel tönkre vágni 2 évadot. Ezzel a kedvencből ugrott át majdhogynem az utáltba. Borzalmas.


Erre szeretnék egy magyarázatot, hogy mi van? Mert az egészet nem értem, pedig gyors felfogású vagyok, sok bonyolult dolgot értek, de ezt nem. A válaszokat előre is köszi. :)



#anime #magyarázat #Aquarion Evol #Sousei no Aquarion
2012. jún. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem Apollonius most nem játszik. Amata sokkal inkább tűnik Pollon (és ezáltal Apollo) reinkarnációjának, mintsem az anyja. Pollon ugyebár szárnyas kutya volt. mikor Amatát kettébe szedte Mikage, onnantól a "Kagura fele" kutyás tulajdonságokkal rendelkezett, az "Amata fele" meg a szárnyakkal.
2012. jún. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maihime válasza:
Ezzel én is így vagyok, elég értelmetlen lett h most azt mondják Apollo nem Apollonius hanem Pollon reikarnációja, nekem így rohadtul nincs értelme mert az 1. évadban Apollonius volt ott mindig Apollo-nál. Igaz elég furcsa volt h olyan mint valama állat de... ez akkor is hülyeség. Szerintem a 2. évadba úgy kezdtek bele hogy valami csavart akarta beletenni de inkább csak tönkretteték az 1. évadot azzal hogy olyasmit tettek bele aminek köze nincs hozzá.
2012. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!