Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc anime sorozat...

Melyik a kedvenc anime sorozatotok? Miért?

Figyelt kérdés
csak mert szeretnék még nézni jókat..bár tuti a fele a válaszolóknak a naruto-t vagy a bleach-t írná esetleg a one piece-t ..de azon kyvül?

#anime #kedvenc #szereplőkről #rövid..vagy hosszabb animék #fiús vagy csajosabb
2012. júl. 1. 18:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Death Note - Mert a legzseniálisabb történet, ami létezik, ez aztán a jó és a rossz párharca a javából és hogy ezt két zseni vívja egymás ellen az külön izgalmasabbá teszi. Eszméletlen fordulatokkal van tele és nagyon komoly érzelmeket vált ki az emberből, ill. nagyon komolyan elgondolkodtatja az embert az életről. Véleményem szerint felülmúlhatatlan filmtörténeti alkotás!
2012. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nekem is az egyik kedvencem volt...addig amég L meg nem halt..utána már sokan nem nézték..és utána szerintem sem volt már jó..mivel nekem L volt a kedvenc szereplőm ^^
2012. júl. 1. 19:16
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Valóban, hiszen a sorozat L-ből és Lightból áll, így L halálával a sorozat 50%-a meghalt, Near meg ugye csak egy hangsúlytalan utánzat, de ennek ellenére szerintem fantasztikus az egész!!!
2012. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az egyik nagy kedvencem a Nana, mert azt láttam először mint anime,és szerintem az életről szól(nagyrészt).


Akkor a Kaichou wa maid sama mert humoros, és egy fiús csaj a főszereplője, és szerelmi szál fut benne végig.


Van még a Guilty crown azért mert a jövőben játszódik és harc is van benne.


A mostani nagy kedvencem pedig a Kuroko no basuke, mert kosarazásról szól és én is kosarazok!


(És csak azért is ideírom a Bleact mert Ichigónak Szalay Csongor a magyar hangja aki a The grenma énekese ami pedig a kedvenc magyar együtesem^^) xD

2012. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

A Nana mert imádom a zenéket benne valamint a karakterek is nagyon viccesek és a szerelmi szál is nagyon jó.


A nagy kedvenceim még a Naruto és a Aishiteruze Baby.

A Narutot azért szeretem mert soha nem adja fel ^_^ na meg vicces,izgalmas, de a szerelmi és baráti szálak kuszasága is jó.


Az Aishiteruze Baby pedig hát aranyos és szomorú egyben.Nagyon szeretem a gyerekeket ezért az ilyen animék engem szíven ütnek.

2012. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Angel Beats, mert egyszerre vicces és elgondolkodtató, gyönyörű a grafikája,és a zenéje is nagyon tetszett.
2012. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
100%
Kuroshitsuji, lenyűgöző grafikája van, vicces, és a története is jó
2012. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Shiki. Félelmetes, a grafikája gyönyörű, a zenék nagyon el vannak találva.
2012. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Suzumiya Haruhi - annyira nem sablonos az egész a sablonos karakterek ellenére. :D

Ef - a tale of melodies - szeretem a drámákat alapvetően, de valahogy ez még a Clannadnál is jobbam megfogott. A zenéje is csodás, a történet is jó, bár sajnos ez is kicsit sablonos (bár ha az ember megnéz egy csomó animét, már mindegyik az valamilyen szempontból sajnos)

Mirai Nikki - újabbak közül ez nagyon tetszett. Szerintem zseniális a történet, és néhol még meglepő fordulatok is vannak benne. :D Igaz a végével nem vagyok megelégedve... :(

(és a nanát kihagytad a tömeglistáról. :D)

2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Nekem a Monster, mert a története nem sablonos teljesen egyedi és tökéletesen kidolgozott a története és a fő és mellékszereplők is nagy jellem fejlődésen mennek át az anime

végére illetve mert a "főgonosz" és a "főhős" sem egy sablonos ezerszer látott szar hanem tényleg eredeti (egyébként ezt az Animét láttam már a világ legjobb animéje ként is leírva bár lehet, hogy az már túlzás)

2012. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!