Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vampire Knight fanok tudnátok...

Zsennya kérdése:

Vampire Knight fanok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A 2. évadban (guilty) Kaname azt mondja, hogy ő mnden Kuran őse és Lido hívta vissza hosszúra nyúló álmából... Mit jelent ez? Meg Lido olyat is mondott, hogy ő verte láncra a legnagyobb szörnyeteget mind közül, ezt sem értem... Negatív válaszoktól kíméljetek, sajnálom, hogy ilyen tájékozatlan vagyok!

2012. júl. 8. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nah ezt a részt én sem értettem de nagyon kivi vagyok :D
2012. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egy másik kérdésben valaki elmagyarázta bocsi de hirtelen nem tudom valami időparadoxon vagy valami izé jött létre
2012. aug. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sára.Anna válasza:
szia én sem értek valamit azt mondják kuran családba nem születhet lány akkor yuuki apja és anya ,hogy lehetnek testvérek és házasok is ?
2012. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sára.Anna válasza:
ja és hányadik részben van amit te mondtál?
2012. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Azt tudom hogy Kaname minden Kuran őse és azt hogy nem született lány azt úgy kell érteni hogy mikor meghaltak Kaname és Yuuki szülei nem tudták hogy Yuuki Kuran.
2012. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sára.Anna válasza:
Ezt értem ,de ha yuuki szülei testvérek az anya is kuran és lány is.
2012. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sára.Anna válasza:
Rájötem mit mondasz a az anime-Ben azt mondják "soha nem születhet a kuran családba lány"
2012. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt a "nem született lány a kuran családbant" nem értem, nem emlékszek ilyenre.

De megpróbálhaton elmagyarázni a kapcsolatokat nagyjából ha még vkit érdekel.^^

2012. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen érdekel :DD
2012. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jóóóó!!! ^^

Na hát az anime egyik részében mutatták, /amelyikben Aidou és Kaname gyeremek korukban találkoztak/ hogy a vámpírok akkor jöttek létere amikor az emberiség a pusztulás szélén állt, majd a vámpírok keveredtek az emberekkel/külömböző szintű vámpírok alakultak ki/ és egyre kevesebb tisztavérű vámpír volt és az egyik legnemesebb tisztvérű család a Kuranok, akiknek az őse Kaname, ő az egyik legősibb és legerősebb tisztavérű.

De vérengése miatt úgymondond elalatták, (elzárták) pontosan már nem tudom ki(talán pont Rido de ez nem biztos). Majd pár ezer vagy nem tom mennyi év múlva a Kuran családba Kuran Yurinak és Kuran Harukának (aki testvérek mellesleg) született egy fiuk, és később egy lányuk ő Yuki. De Yurinak és Harukának volt még egy testvérük Rido aki szintén szerelmes volt a húgába Yuriba, de miután ő Harukát választotta Ridonak az lett a célja hogy tönkre tegye a boldogságukat, és hogy ővé legyen a legnagyobb hatalom. Ezért elrabolja Yuri és Haruka fiát és felhasználja őt a legősibb tisztavérű, Kaname felébresztéséhez hogy a szolgájává tegye és megszerezze a hatalmat, de Kaname túl erős (sokkal erősebb mint ő és) nem tudja írányítani mint a gyengébb szolgáit, neki szabad az akarata.Ettől kezdve Kaname Yukiékkal él, ezért ő yuki testvére és őse is egyben(bár tudom ez kicsit tényleg bonyolult). De Rido visszatér hogy elvigye yukit, (a vámpírtanáccsal együtt de erre már nem pontosan emlékszem, már benne az animében innentől) Haruka szembeszáll velük de egy vámpírvadászfegyverrel Ridó megöli őt, majd Kaname megpróálja megőlni Ridót de ez nem sikerülhet neki mert Ridó az ő "teremtője" aki felébresztette hosszúra nyúlt álmából, ezért csak darabokra tépi hogy ne bánthassa yukit. Így Ridó is olyan "elaltatott" állapotba kerül mint amilyenben Kaname volt, és Kaname vére kell a felébresztéséhez, amit meg is kap mint ahogy az animében is láthattuk.


Kicsit hosszúra sikeredett, de remélem így érthető nagyjából. ^^

Ha még van kérdésed írj üzit, ha tudok válaszolok. :D

2012. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!