Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Katekyo hitman reborn-ban...

Katekyo hitman reborn-ban Tsuna mindig ilyen gyenge lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok most kezdtem el nézni a katekyo hitman reborn és 10 pár résznél járok és a nyafajgása a gyengesége már az agyamra megy mindig ilyen gyenge lesz?nem tudom hogy szerethető anime ez mert ha ennyit nyafog sír meg minden baja van ..hogy nekem élvezhető lesze ...szóval lesz olyan változás benne hogy bátor , erős lesz mint egy normális harcos ?pl ichigo a bleach bol hogy bátor meg minden meg nem nyafogós ..mert tudni szeretném hogy érdemese folytatni a sorozatot ..előre is köszönöm a választ ..

2012. júl. 13. 00:01
 1/5 KoNaN ***** válasza:
100%
hát kitartás, az első bátor megmozdulásai a Mukuro elleni harcban lesznek :) a manga az ugyan angolul van, de ha befejezted az animét ajánlom mert ott mégkirályabban van megcsinálva :D
2012. júl. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
ugyanezlesz még 30fele is .. én rohadtul meguntm , ahogy yláttam csak aa 90ik rész fele kapja meg azt a powa kesztyüt.én dobtamis..várni 90részt 1 jó harcért..
2012. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót ..de nem tudom ki bírja a nyafogását a sírását ..legalább egy kicsit megemberelné magát
2012. júl. 13. 11:26
 4/5 KoNaN ***** válasza:
100%
türelem ifjú padawan :D
2012. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elég soká lesz élvezhető, én az első 25 részen a falat kapartam, aztán már úgy el lehetett lenni vele. később azért egyre jobb lett.
2012. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!