Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedvenc animéitek a szezonban?

Kedvenc animéitek a szezonban?

Figyelt kérdés

Szerintem akárhogy romantikus/jousei anime a Natsuyuki Rendezvous viszi eddig a pálmát ,

Sword Art Online szerintem nem lenne rossz de történetileg 1:1ben lekoppintotta a .hack sorozatokat,

Hagure Yuusha no Estetica - ugyan az első rész nem győzött meg , viszont a 2ik azt hozta amit vártam :D

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru! - egyenlőre érdekesnek tartom semmi több :D


Meg a 3 Múlt szezonról maradt nagyágyu : Hyouka , Accel World , Kuroko no Basuke


Véleményetekre lennék kiváncsi , mely animék tetszenek a legjobban eddig ?

Csak zöld ujjat adok!



2012. júl. 24. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostaniból nem néztem semmit kb, de amúgy is olyan újak, hogy sztem még értelmetlen véleményezni. :D

Sankarea-t vártam előzőből, az naaaagy csalódás volt, azóta se fejeztem be. :D (tudom, lemaradott vagyok, meg már lefutott, blaaahblah)

Hyouka tetszett, csak a vizsgák miatt az is elmaradt. Valahogy jó, de olyan kis lagymatag sztem akkor is. :D

Accel Worldből is még le vagyok maradva pár résszel (mindjárt pótlom is XD), szerintem ultra jó. Bár én eleve csípem az ilyen stílusú darabokat.

HYnoEstetica első részt láttam, kicsit uncsi, de valahogy elkezdett érdekelni, úgyhogy azt folytatom tuti.

Sword Art Online-t is kiszemeltem, amint befejezem végre valamelyik folyamatban lévőt. :D

Kokoro Connect... olyan kis semmilyen, de nézhető sztem. Amint az összes többivel végeztem, talán egyszer befejezem. :D

2012. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "Danshi Koukousei no Nichijou" viszi a pálmát :DDDD Utána a "Metal Fight Beyblade Zero-G"
2012. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy leírtátok :D

Aki animés irjon még :D

2012. júl. 25. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nagy kedvencem ebben a szezonban a 1:Hagure Yuusha no Estetica a 2: Campione 3:petig accel world és csak utána a Sword Art Online ja és nekem is bejön a Kuroko no Basuke
2012. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!