Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » T mit szerettek jobban? Az...

T mit szerettek jobban? Az animéket, vagy a rajzfilmeket?

Figyelt kérdés

Ha lehet érveljetek is légyszi! És lehet írni példákat,a lényeg,hogy minél jobban fejtsétek ki a válaszaitokat!

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 30. 13:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem szoktam animéket nézni.

Egyértelműen rajzfilm párti vagyok, de már azokat is csak néha, pl. Pókember, MiB, Bátor a gyáva kutya, The legend of Korra.

2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

trollkodni! :)



(Eredetileg így akartam elküldeni, de gondoltam, akkor már írok rendes választ is!:D

Szóval nekem a kettő egyre megy! Mind a kettő, az anime is meg rajzfilm is le tud kötni, ha jó!:)

Nem szoktam alapba trollkodni, de mindig ki akartam próbálni, milyen érzés!:D:D)


Szép napot!:)

2012. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
13:38-as vagyok megin! És lehetőleg a rajzfilm ne 3D-s grafikával legyen rajzolva!:) De a Shrek -féle rajzokat szeretem, olyanok jöhetnek, mert az még nem durva! A szimmetrikus, fényesarcú figuráktól kikészülök:S
2012. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 30. 13:49
 5/26 A kérdező kommentje:
A Bátor a gyáva kutya az egyik kedvencem! :))
2012. júl. 30. 13:49
 6/26 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom, (csak a kisfiam kedvéért) szivesebben nézünk klasszikus rajzfilmeket.
2012. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Van,hogy odakapcsolok a Cartoon Network-re,és valami szörnyű,hogy mennyire igénytelen látványú rajzfilmeket adnak.

Régebben igényesebbek voltak,minden téren! Kézzel rajzoltak voltak,és nem voltak keverve számítógépes elemekkel,amik sokszor irritálóak.

De persze az animékben is vannak igényesebbek,és rosszabbak.

A Higurashi no Naku Koro Ni-nál én még például nem láttam jobb animét,de olyan rajzfilmet sem,amelyik felül tudná múlna azt az atmoszférát,amit az nyújt. :)

De ez persze csak az én véleményem.

2012. júl. 30. 14:04
 8/26 anonim ***** válasza:

Inkabb rajzfilm.

Az animek nekem megmaradnak max Dragon Ball, meg Inuyasha.


Engem nagyon zavar a rajzolasi modjuk, foleg ha palcika vegtagjaik vannak a karaktereknek meg nagy uveges csillogo szemuk, ennel mar csak a digimonos oriaslabak keszitettek ki.

Bocsi ha vki szereti, ez csak az en velemenyem.


Szeretem ha picit realisztikusabbak a testek, vannak rajtuk gorbuletek ahogy az izmok vannak.


Az avatar mag korra amugy amerikai mese, annyi hogy koreaban vannak az animatorok.

Ezek egyebkent a legjobb mesek amiket eddigi eletem soran lattam, meg anyumnak is tetszett amit az utolso leghajlitobol latott pedig o mindent utal es rossznak titulal...

2012. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
*legidomar... Ugh mar en is leghajlitonak irom, olyan hulyen hangzik pedig a filmet azota se neztem meg mert olyan xarnak mondtak...
2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Én abszolút anime párti vagyok. A rajzfilmekről annyit, hogy nincs ellenemre a képi megvalósításuk, vannak nagyon szép munkák köztük - viszont sokszor olyan brutálisak (erről a Tom és jerry jut eszembe), amit gyereknek - főleg a sajátomnak - nem mutatnék. Persze vannak kivételek, mint az Avatar, mint ahogy korábban említették. Azt viszont hozzá kell tennem, hogy az Avatáron meglátszik a keleti hatás, amit a japán animékből vettek át az amerikai és a kínai rendezők és rajzfilmkészítők.

Ami megfogott az animékben, hogy mindenki a saját stílusa szerint válogathat köztük, mert vannak korhatáros, horror sorozatok vagy akciós-lövöldözős-kardozós művek, de akár romantikus, lányoknak való animéket is találni. Vagyis elég nagy a felhozatal és a grafikát tekintve is évről-évre egyre jobb és szebb darabok készülnek. A Magyarországon vetített animék ennek ellenére már réginek számítanak és még csak a tizedét sem mutatják meg az igazi anime-kultúrának (szóval egy Dragon ball-ból - amit a '80-as években kezdtek játszani, nem szabad semmire sem vonatkoztatni).

2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!