Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted ki a leghejesebb...

Szerinted ki a leghejesebb animeszereplő? és Miért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedvencem a Bleach-ből Ukitake Juushirou. De ha a leghelyesebb akkor talán a Vampire Knight-ből Kaname.
2012. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Narutoból Sasuke, Bleachből Hitsugaya Toshiro, Kaichou wa maid samaból Usui... hm, ennyi jutott eszembe :)
2012. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

FMA:Edward

Vampire Knight:Zero

D.Gray-man:Allen

Kuroko no Basuke:Kuroko

Yu-Gi-Oh:Yami

2012. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A leghelyesebb? Ez egyértelmű:


Kyoya Tategami

(Beyblade Metal Fight)


Egy igazi oroszlán, és ha kell nyugodt is tud lenni...wá mindkettő jellemét nagyon szeretem!

2012. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azaz igazság, hogy az előbb gépeltem ide egy kisregényt képekkel, de kitörölte, úgyhogy most eléggé haragszom magamra. xD


Az én ajánlásom (csak egyet emelek ki most):

One Piece: Monkey D Luffy

Ki lehet röhögni, hogy őt választottam a sok közül, de én őt egyszerűen imádom.:D És igen, ha nem bohóckodnak a gumiemberkével, igenis helyes!:) És legalább vicces-komoly is.

Ha képeket nem is rakok, legalább beírom a többieket.:-)

One Piecéből még szerintem Ace és Zoro is (onnan mindenkit szeretek)

Vampire Knight: Zero

Reborn: Hibari, Mukuro, felnőtt Colonello

D Gray Man: Allen, Lavi

Home Tutor: Sumizome Kaede

Fairy Tail: Natsu, Gray

UraBoku: Luka, Murasame Tsukumo, Renjou Hotsuma... És mindenki, mivel ebben az animében tényleg CSAK bishik vannak.^^

Kuroshitsuji: a komornyikok, persze:)

Sleeping Flower - Juro

Wolfs Rain - Kiba

Weiss Kreuz: Fujimiya Ran

Omerta - Chinmoku no Okite : JJ


Remélem egyenlőre ennyi elég.:) Tényleg bocsi, hogy mégsem lettek képek, de kikészültem xD Lassú nettel sajnos nem vagyok elég erős ahhoz, hogy újra összebogarásszam őket.:')

2012. aug. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés:D Még így sose gondolkodtam el rajta:D Elsőnek Yoh Asakura ugrott be a Sámánkirályból:D Ez az indok is:)
2012. aug. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sztem

vampire knightból:Kanameee ö a kedvencem kis cukixd

Bleach:hát a Renji ki más?:D

Én ennyi animét nézek többi nagyon nem érdeklxd

2012. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Death Note: L

Bleachből annyi kedvencem van hogy fel sem tudnám az összeset sorolni de a legcukibb talán Ulquiorra

Vampire Knight: Zero

2012. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SuperGirls válasza:
Hát...Narutoból: Sasuke és Kiba, mert Sasuke eleve helyes... ezt nem lehet megfogalmazni....de Kibának meg vannak olyan cuki arcai, hogy zabálni való :D Bleach: Hitsugaya Toushiro hát...szerintem ezt nem kell indokolni...és Ichigo......ezt szintén nem lehet megfogalmazni...egyszerűen tetszik a karaktere xD Ja és csak mellékesen mondom, hogy a "leghejesebb" ly-vel írják :D
2012. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!