Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlotok...

Milyen animét ajánlotok (szinkronnal szeretem tudom gáz de én ugy szeretem)?

Figyelt kérdés
eddig ezek jöttek be nekem:avatar,naruto,death note,inuyasha,dragonball,soul eater. ezekhez valamennyire hasonlót tudtok?

2012. aug. 10. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Yu Yu Hakusho - A szellemfiú

Teljes magyar szinkronnal van.

2012. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az téleg jó elfelejtettem felsorolni, végignéztem már az animax-en,de azért köszi
2012. aug. 10. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

D.Gray-man, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Testvériség

Egyenlőre ennyi jutott eszembe...

2012. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Helo!


Probald meg a Bleach nevü animet. Valamint ajanlom a blogunkat, ahol reszletes ajanlot olvashatsz, remek müvekröl: [link]

Itt valogathatsz :). Viszont kiemelnem a Ghibli studio müveit. Ezek nem olyanok, mint amiket neztel. Mindegyik egeszestes, viszont a studio alkotasai a legkiemelkedöbb animek között vannak.

2012. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szinkronnal nincs sok jó .. legalább esélyt adhatnál a feliratnak , 2rész után észre se veszed , ráadásul a magyar szinkron sehol sem jó ...

Feliratosan szinta az összes animét megtudod nézni amiben van jópár olyan ami ezeke bőven túlszárnyalja.


Egy magyar szinkronosat tudok ami jó : Full Metal Alchemist & Full Metal Alchemist : Brotherhood!


UI: Az Avatar nem anime.

2012. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soul eater
2012. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nana,Kaleido star,RomeoXJuliet,Vampire Knight,Lovely complex,Deltora Quest,Fairy Tail(a végefelé már feliratos),

D.Gray man,Hellsing,

2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nagy a választék,az oldalt megfogom nézni
2012. aug. 13. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:

soul eaternek és a death notenak is jó a magyar szinkronja a narutónak a dragon ballnak szar :( pedig a db a kedvencem

viszont a német dbt ajánlom az jó ;)

2012. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
dragon ball vagy dragon ball z de még ott a dragon ball gt is indavideon megtalálod öket beirod pl: dragon ball z 1.rész nagyon jo anime :D
2012. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!