Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tud nekem mondani valaki...

Tud nekem mondani valaki olyan animét ami ilyen szerelmes romantikus van benne szex de nem arról szól az egész? Mint Pl a Gantz abban is volt szex de volt mellé egy tök jó sztorija is

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdeztem mert már az agyfasz kerülget hogy minden ecchiben az van hogy már lassan a lány meztelenűl fut a fiú után De azért nem hentai-t akarok nézni

2012. aug. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Romantikus: Ef- tale of memories, Ef- tale of melodies ( 2. evadja), Nana, Itazura na Kiss, Yasuga no Sora.
2012. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nanat ne. a nana az rossz, nagyjabol arrol szol h egy csaj hogyan cseszi el az eletet.
2012. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. aug. 24. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Multkor te kérdezted ugyanezt nem ??xd

Mert akkor látom halgattál rám és megnézted a Gantz-t.

Esetleg a Panty & Stocking még vagy a school days (bár azrt nem láttam de mondták)

Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi is , bár elég véres mint a gantz.

DOGS

Egyik legjobb ami bár nemhentai sőt konkrétan nemis mutatnak semmit , de ide illik : Aki-Sora & Aki-Sora: Yume no Naka

2012. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Léttam a kérdést és egyről eggyig mindent megnéztem amit ott ajánlottak és mindeggyik tetszet is de én most valamiért nagyon rávagyok álva az animékre (Ha ugyanarra gondolunk akkor azt nem én kérdeztem)
2012. aug. 24. 23:03
 6/8 A kérdező kommentje:
ja csak láttam hogy ott viszonylag sokat felsoroltak és gondoltam hogy még hátha írnak ide néhányat amit még nemláttam
2012. aug. 24. 23:04
 7/8 A kérdező kommentje:
De a Gantz-t már régebben megnéztem osztálytársakkal néha eljöttek hozzám lazulni fiuk lányok vegyesen volt amikor voltak nálam 4-en 1fiú 3 lány és végig néztük az egészet éget a pofám amikor a főszereplő fantáziált meg lefeküdt egy nővel akit akkor látot talán másodszór
2012. aug. 24. 23:08
 8/8 A kérdező kommentje:
+ bocsánat hogy ilyen menyiségben írok csak este van meg ittam egy sört és ilyenkor mesélős kedvemben vagyok
2012. aug. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!