Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A, Zoro no tsukaima 4. évadját...

A, Zoro no tsukaima 4. évadját hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
belinkelnétek a 4. évad összes részét?? légyszi..lehetőleg indavideo-sat

#anime #zoro no tsukaima
2012. aug. 24. 13:24
 1/2 anonim válasza:

A 4. évadot sakurachan-nál nézheted meg.

[link]

Itt az 1. rész linkje is.

[link]


Nem tudom, hogy hány része van feltöltve eddig. Nem nézem ezt az animét. Remélem, tudtam segíteni.

2012. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A feliratos animékre van egy nagyszerű tipp. Egyébként a teljes neve a 4. évadnak: Zero no Tsukaima F. Tehát a gyakorlat lépései:

->Google

beírod: Zero no Tsukaima F 1. rész

Hihetetlen dolog fog történni, AZ ELSŐ OLDALRA KIFOGJA HOZNI AZ INDAVIDEORA FELTÖTT RÉSZEKET.

És ezt így eljátszogatod. "Zero no Tsukaima F 2. rész" "Zero no Tsukaima F 3. rész" stb.


Szinte mindig a google első oldalon vannak az indavideóra feltöltött anime részek.

Ha pedig nem hozza ki a google első oldalra akkor vagy rosszul írtad be a nevét. Vagy nincs fent az indavideón.


Ha nincs fent az indavideon akkor torrent oldalakról letöltöd a részeket, a feliratot pedig szintén letöltöd valahonnan és mondjuk km playerrel megnézed a gépeden.(Ezt a hihetetlenül bonyolult műveletet még én is csak akkor használom, ha a keresendő anime magyar felirattal nincs fent az indavideón)

2012. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!