Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó animét?

Valami jó animét?

Figyelt kérdés
Szeretem a Sámán királyt, nagyjából ennyi animét láttam életemben...valami jó kis sztorira vágyom...amit legalább ugyanannyira élvezek :)...ötlet?

2012. szept. 4. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Páncélba zárt szellem (Ghost in the Shell)

[link]

Őszintén szólva most így hirtelen ez az egy anime jut eszembe, ami tetszett.

2012. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kyou Kara Maou! Nagyon jó,ez tutira tetszeni fog.:)Indavideón fenn van!Sajnos még nem végig,de teszik fel a részeket folyamatosan. Naruto,Naruto Shippuuden, Bleach--> ezt mondjuk én nem nézem,de sokan imádják.:) Ja,a Kyou csak magyar felirattal van fenn,nem tudom ez mennyire okoz gondot!:)
2012. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De ha van konkrét elképzelésed,hogy milyen legyen ajánlhatok még...Láttam már rengeteg jót!*.* :D
2012. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jó story kell :


Shiki

Angel Beats!

Baccano!

Durarara!

Claymore

Mirai Nikki

Full Metal Alchemist : Brotherhood

Mnemosyne

Code Geass

Gankutsuou

Elfen Lied

Hellsing



<- Történetre ezek sztem a legjobb animék Talán a Mirai Nikki-t és az Angel Beats!-et tudnám kiemelni.

/Claymore-ra Elfen Lied-re Hellsing-re Mnemosyne-re ajánlom a +16ot bár nem vészes /


Esetleg 1-2 ami viszafogottabb/viccesebb nem annyira komolytörténetű anime de nagyonjó :


Bakuman /3ik évad októbertől/

Haiyore! Nyaruko-san

HighSchool DxD /erősen +16 jókis echi/

Tasogare Otome x Amnesia

D.Gray-Man

Ao No Exorcist

Sakamichi no Apollon / Könnyedebb anime nincs benne harc/

Mayo Chiki! /Vicces perverz echi +16/

Beelzebub /Shounen Fight + Vigjáték , epicus :D/

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Blood +

Sousei No Aquarion

Aquarion EVOL

Devil May Cry

Soul Eater

Sekirei

To Love RU /Darkness a 3.évada októbertől/



Áhh amúgy , októbertől kezdődik a Magi c. Anime , trailere alapján hasonlítt a Shaman King-re

2012. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kevesen ismerik , de nagyon jó anime , nem véletlenül MAL Top 14 : Tengen Toppa Gurren Lagann


[link]

2012. szept. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Húú nekem is a Sámán király volt az első anime amit láttam :d azóta vagyok anime fan...:) ( Most már nagyon nem szeretem a sámán királyt :D)

Nekem A Favoritom a Soul Eater

Ezeket láttam : Kilari (nem tudom de szerintem egészen aranyos lányoknak való...)

D gray man (Nekem bejött)

Nana (nagyon jó !!)

Lovely complex (Ez is aranyos nagyon ajánlom meg vicces)

Kaleido star ( kiskoromról megmaradt anime :D most néztem nemrég újra jó de nem olyan nagyon nagyon de nem is rossz)

Tokyo mew mew ( lehet h hülyén hangzik de nekem ez is kis kori anime és már akkor is nagyon imádtam most is tetszik :D)

Digimon szelidítők ( Kis kori xD Aranyos bár így nagyobb fejjel látszik h ez nem az én korosztályom)

Vampire Knight ( Ezt egy barátnőm kedvéért néztem meg de szerintem nagyon rossz !! nekem egyáltalán nem jött be !! de hát ez van :D )


Van még több is de most csak ennyi jut eszembe :) jó szórakozást !

2012. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!